Najljepši modeli - po vašem mišljenju

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Ovo je po meni jedna od ljepsih DCC lokomotiva. Duljina 128mm.
Iznimne vozne karakteristike i detalji. Ima digitalne kopce :) trenutna joj je cijena raste i sada je oko 350€. Kao nova kostala je.....
DB BR 81
IMG_3687.jpg
 

Mon

 
Osoblje foruma
DAZZLING STEAMLINER

Nije konvencionalan model ali se meni jako dopada. A i fotke su :palac_gore:
Metal-kit od 256 delova u skali 1:64.

Dazzling_Steamliner_3d_metal_model_Time_4_Machine_model_building_kit_9250b19b-e4c4-4393-9a16-b...jpgDazzling_Steamliner_metal_model_kit_Time_4_Machine_puzzles_for_adults_d4d3a52c-19e7-4387-961c-...jpgDazzling_Steamliner_metal_puzzle_Time_4_Machine_3d_metal_puzzle_783bd5e6-18e5-4155-92b9-9f7bc2...jpgDazzling_Steamliner_Metal_toy_Time_4_Machine_DIY_metal_toy_f8529b7b-2786-4fd6-98f1-6cbeed8ec13...jpg
 

ivan2horvat

Član foruma
Lokomotive novijih epoha znaju izgledati jako lijepo, ali prazno. Sve se svodi na "kutiju" na kotačima, par cijevi na podvozju i to je to. Npr. Vectron, prekrasna lokomotiva, ali puno ljepša u stvarnosti nego kao model. Od Roca i Pika bi se dala iskompletirati jedna lijepa. Zanima me kako bi ESU napravio Vectrona. Ali Piko u zadnje dvije godine radi na detaljima i modeli im počinju ličiti puno ozbiljnije od Roca.
 

romi

Član foruma
Bok
Imaš kakvih iskustva s modelima, kvaliteta plastike , detalji imaš koji model u svojoj kolekciji, opcija za AC digital? Cijene .
 

Michal

Član foruma
Bok
Imaš kakvih iskustva s modelima, kvaliteta plastike , detalji imaš koji model u svojoj kolekciji, opcija za AC digital? Cijene .
Ciao, imam u kolekcii CME i “Laminatku”, stose tice modela:

voznja - u kvaliteti ROCO
Povrsina - boje, znakove - top kvaliteta

samo za AC sistem ne znam, vjerujem da mogu provjeriti, je li bi si imao interes.

pozdrav
Michal
 

romi

Član foruma
Molim provjeri ne samo radi mene nego zasigurno ima i drugih zainteresiranih za sadašnje modele ali i buduće.Ako ne rade za AC možda je netko u Češkoj već vršio prerade.
Puno hvala za info i pozdrav iz vruće Pule .
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh