Nešto za amerikance - modeli

1borna

Veteran foruma
Zaboravio sam napomenuti, ova zadnja maketica NIJE za vlasnike mačaka jer nebi preživjela!
 

Wile E Coyote

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Na otpadu možeš naći mesing limove za par eura, kotače i ostalo upotrijebiti od neke Mehano parnjače.....
Vlastiti rad nema cijene (a treba ga jaako puuno)
Ahhhh, borna, ne čini li ti se da si ovom tvrdnjom možda previše izbanalizirao izradu onakve lokse u mesingu. Na kraju krajeva, na otpadu možeš svašta naći.....
 

1borna

Veteran foruma
Samo pokušavam potaknuti neke (neodlučne) da se oprobaju i u tome materijalu. I za malo para se može započeti izradom
jednostavnijih modela, a sa stečenim iskustvom možda i složenije?
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Da li neko zna stranicu na kojoj se nalaze svi koloriti Americkih lokomotiva? Nikako je ne mogu naci a skoro sam je posetio..
 

Mon

 
Osoblje foruma
Više paše u temi o figuricama na našim maketama ali mislim da će ovde biti puno uočljiviji amero-ljupcima. ;)

A
e080.gif
su se sakrili u zelenišu...

f130569.jpg
Faller 130569
.
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Imamo 3 ovakve teme.. "Tema za Amere" pa onda "Nesto za Amerikance" i sad ova tema.. predlazem da sve objavljujemo u temi za Amerikance i tako objedinimo sav materijal u jednu temu!
 

Wile E Coyote

Poznati forumaš
Supporter (2016)
GP60 B-unit.
23 komada ovakvih su napravljena za Santa Fe, a nakon spajanja u BNSF jedna od njih je pregrađena u standardnu GP60 ugradnjom kabine s upravljačnicom posuđene od SD40
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh