nocna mora ...

wiggum

Veteran foruma
Čovjek slika mačku na slici 2, a slike 3 i 4 su slike poslije te slike. Pa ako je zatekel mačku da je na maketi, zašto ju nije maknul nego pred očima gledal kak nastaju slike 3 i 4?? Iskreno, samo si je kriv... :S:
 

Vladimir S.

Član foruma
Moguće je da je lik teški profi fotograf kao oni koji gledaju kako se netko polije benzinom i zapali a oni namjeste blendu i okidaju fotke. tako i on. Svjestan što će se dogoditi ali strast za fotografijom je jača. :plaza:
 

Damir

 
Osoblje foruma
Samo ti nju puštaj Igore na maketu,da ne bi planinari imali izgrižene glave :D
Pa ćeš imati užasno lijepu maketu :D
 
A

Anonymous

Guest
torrente kaže:
http://www.railroad24.de/modellbahnbilder/bilder.php?id=4080

Ja cu Vam nesto reci o tim bicima. TO ZNA BITI LJUBOMORNO - uzas jedan
 

Davor

Veteran foruma
Ova maca je :andjel: naspram stvorova koji su zadesili mene. Do pre nekoliko godina pazljivo sam cuvao Mehanotehnikine komplete koje sam dobijao kao klinac. Nakupilo se tu dosta pruge, nekoliko lokomotiva, vagona. Dok sam nekoliko dana bio odsutan na studentskoj ekskurziji kod mene kuci bili gosti sa svojom decom. Rezultat njihovog boravka a mog odsustva bio je kompletno unisten vozni park i "infrastruktura". Kad se tad nisam slogirao, nikad necu... :crk:
Tako da sad cekam lepsa vremena pa da provozam nesto kod sebe kuci... :zvizdi: :S:
Dakle, ukoliko prethodno niste proverili nivo ljubavi prema zeleznici, decu ne pustati u blizinu maketa i modela. :prof: :)
 

nikola

Član foruma
uuf!
ovo nije za gledati,mislim da se to mojoj maketi desi,ta macka vise nebi ugledala svjetlo dana :masakr: !
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh