Noviteti iz Marklin-a! Cjena prava sitnica

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Stigli noviteti









Lepe stvarcice i rado bih neku bilo koju sa ove police ali su jeftine pa se plasim da su loseg kvaliteta.

Na kraju se odlucih za najskuplje.Jer ako neznas sta je dobro,onda kupi ono sto je skupo

 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
He, he, imam ja dobre naočale. Inače u tom Mülleru, kao što vidim iz slika, imaju mnogo više modela nego u Mülleru u kojeg ja obično zalazim, u Grazu, gdje od Märklina drže samo modele, sponzorisane od strane Skijaškog saveza EU. :)
 

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
He, he, imam ja dobre naočale. Inače u tom Mülleru, kao što vidim iz slika, imaju mnogo više modela nego u Mülleru u kojeg ja obično zalazim, u Grazu, gdje od Märklina drže samo modele, sponzorisane od strane Skijaškog saveza EU. :)
Jeste.Imaju tu iza ovih staklenih polica podosta modela,sto u staklenicima,sto na policama.U Gracu sam u trznom centru na poslednjem spratu nasao samo Marklin.Doduse nije neki preveliki izbor.Trzni je u samom centru a imena se nesecam.Ali njihov Muller nije los,ima lepih stvarcica i Roca pune police.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh