NS Laes & LaeKKMS 'Zastava' (Exact Train)

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Vjerujem da su dobili neku sliku vagona pa su onda tablu sa natpisom o zakupu pročitali kako su pročitali. Kad bi je pročitao ko iz naše prostorije onda bi natpisi bili korektni a tako...
ZAKUP.KOLARON PARKA
...
UUNUTRASNJEM I MEDUNAROONOM SAOBRACAJU
:(

Koliko ja vidim piše "...SADBRACAJU", he, he.

Mon je inače ukazao na lošu kvalitetu nizozemskih natpisa, ali naravno Kinezima ni jedno ni drugo nije domaće pismo.

Ja osobno sam dugo oklijevao u vezi toga da li kupiti ovaj model ili ne, pošto osnovni model ima lošu reputaciju na njemačkom forumu, srećom model je bio rasprodan pa je to riješilo moj dilemu:vrag3:.
 

pepe

Član foruma
upravo sam kupio u italiji, odugovlacio sam odluku od januara.
bas zbog ovih gresaka i sto nisu u stanju da za JZ modele makar da nalepe odgovarajucu nalepnicu na kutiju mesto sto prodaju db kutiju sa JZ paprenim modelom.
ne bi mi bilo zao da su ga prodali u medjuvremenu ali eto uzeh. Treba mi nesto da poslazem automobile.
moj 70e i cini se da nema ovakvih gresaka upravo sam ga pregledao sa lupom.
imaju jos jedan ali mislim da ima neki defekt.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh