Odlasci s foruma

Damir

 
Osoblje foruma
prči ga, sad ja listam sve živo da nađem tko je koga i tko je otišao i zašto... zašto odmah se te stvari brišu, zašto i mi neki drugi ne bi vidjeli što se događa ili se dogodilo?
Pa da bude još veće njesra nego što zaista je?
Čitaj između redaka,skužit ćeš.
Ja bi više volio čitati između redaka i ne kužiti,nego biti stalno nad forumom i gledati kako ima niskih razmišljanja unatoč školovanosti tih istih ljudi. Da za PP ne govorim... Kakove gnjusobe i vrijeđanja čitamo dobro da nije cijeli forum baniran. :cool:
 
Last edited:

AMERICAN train

Član foruma
POHVALE ADMINIMA evo sjedim i čitam ali samo čitam kao promatrač ali vaše komentare i odgovore ima nešto što čovjeka čini čovjekom a to je ne spuštanje na nivo onih loših jer samo tako postaješ i dio njih samo obrisati eventualno gdje šta napisati opomenu i to je to BRAVO
 

Drazen

Aktivan član
Supporter 2023
Pa da bude još veće njesra nego što zaista je?
Čitaj između redaka,skužit ćeš.
Ja bi više volio čitati između redaka i ne kužiti,nego biti stalno nad forumom i gledati kako ima niskih razmišljanja unatoč školovanosti tih istih ljudi. Da za PP ne govorim... Kakove gnjusobe i vrijeđanja čitamo dobro da nije cijeli forum baniran. :cool:
jbg promaklo mi jer nisam bio u trenutku pa ne znam tko je izbačen i tko je otišao samo me to zanimalo, a ne doslovno tko je kome što rekao i čiji je deda jaći! Jedino što sam skužio da je tema jedna zaključana u maketama i da je tamo poruka o brisanju neka dva posta!
 

MrVirus

Poznati forumaš
Daklem, hmmm da...
Zbilja je zgodno ne pratiti Forum par dana, jer onda doživiš razna iznenađenja, što ugodna i što neugodna. Odlazaka i povrataka sa Foruma i na Forum je uvijek bilo i bit će. Tu bih mogao izreći dvojako razmišljanje i to da ja poželim otići ne bih se nikome javio niti bih ostavljao oproštajne poruke jer mi je to malo friki, da ne kažemo patetično. Takvim poruka ljudska psiha očekuje neku kontra poruku ili sažaljenje pa i razvoj situacije ide u tom smjeru. Kada bih primjenio drugi način razmišljanja bez puno razmišljanja bih podastrao sve argumente protivu jednog ili više kolega sa Foruma, te očekivao da se izvrši pritisak na njih i poduzmu mjere koje su dozvoljene Pravilima Foruma. Mislim da na ovom Forumu dugo nitko nije bio brisan kao što su moderatori meni radili, ali oni tvrde da su u pravu. Tako valjda i je. Da sam ja moderator možda bih razmišljao i reagirao na drugi način za razliku od njih. Iskreno me nerviran jedan noviji član ovog Foruma, ali si ne mogu pomoći dokle god moderatori ne uvide potencijalni problem, i život ide dalje s njim i bez njega. Definitivno bi moderatori MORALI prepoznavati potencijalne probleme, za što nažalost nisu ni plaćeni ni školovani, kako bi vrijedni kolege i dalje zadržali svoje mjesto i prostor na ovom Forumu, a i nekim drugim sličnim Forumima.
Eto, mogao bih ja i dalje pisati, ali siguran sam da je i ovo dovoljno...
 

Martin

Poznati forumaš
Od jučer razmišljam; napisati ovdje nešto, ili ne......

No, vrag ne dopušta mir.
Meni osobno, na ovom forumu nije se dogodilo ništa neugodno, niti demotivirajuče. Nažalost, vrlo vjerojatno samo iz razoga što sam pravilno selektirao likove na ego tripu, i pragmatično ih zaobilazio. Shvatio sam s kim se može konstruktivno korespondirati, a s kim ne (naravno, ovih s kojima "ne" je vrlo malo).
Takav konformistički pristup, u stilu "audi vide tace si vis vivere in pace", je možda oportun, pa u neku ruku i nepošten; zabijanje glave u pijesak nije baš karakteristika vrijedna poštovanja.

Ali, uz svu gomilu obaveza i životnih sranja, nisam si mogao, i neću i dalje, priuštiti gubljenje vremena prepucavanjem s nekritičnim pojedincima koji sve znaju najbolje, i ovo čime se svaki na svoj način bavimo, ne doživljavaju kao hobby i zabavu, nego kao priliku za eksponiranje osobnih frustracija i saniranje kompleksa.

Međutim, nismo svi isti; činjenica je kako su na ovom forumu neki konstruktivni i kreativni članovi koji možda nisu skloni „povlačenju iz dijaloga“, više puta bili izloženi podjebavanju, opstrukciji, pa čak i omalovažavanju i radova i života.
Neki su prelazili preko toga, a neki su se maknuli (pa konspirativno prate forum).
Ja mislim da odlazak s foruma nije rješenje. Također, nije niti rješenje prelazak na drugi forum, jer ne vejrujem da će se tamo moći ovako konstruktivno dijeliti teme i objavljivati; zapravo, velika je vjerojatnost da će se sve utapati u masu i cjeline.
Prije bih rekao da je rješenje u ažurnoj penalizaciji članova koji vrijeđaju, podjebavaju i opstruiraju. Po načelu; opomena, pa kratki ban, pa vječni ban!
Formirati topic za pritužbe, i po njemu reagirati (u slučajevima gdje se situacija ne vidi iz aviona). I, javno objaviti zašto je netko sankcioniran.
Osim toga, mislim da malo treba i „oživiti“ forum.
Uvesti teme Fotografija mjeseca (samo male željeznice i makete), Post mjeseca, (Glu)post mjeseca….. i slično. Prijedloge za odabir nek stavlja admin koji sve prati (imam u vidu jednog dragog čovjeka koji sve prati i puno objavljuje).
I da, malo „pregristi govno“ i pozvati pojedinačno ljude koji su otišli, da se vrate. Znam sigurno da bi se neki vratili, ali taština ih tjera da čekaju…..
Da, svakako, dalo bi se……
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
evo da i ja prospem malo mudrosti :cool_2: i da se pokušam ne osramotiti hahah

Ne mislim nikoga zastupati niti govoriti protiv bilo koga ali smatram da za uvrede (zna se što je uvreda) moraju biti najstrože kazne i sankcije jer tipkanje nije nešto što radimo u afektu.
S druge strane netko može biti uvrijeđen ako dobije lošu kritiku ali takva kritika nije uvreda čak i ako sadrži cinične elemente, što se dogodilo u više navrata pa onda zbog toga i započne žučna rasprava. Forum nije Blog već smo svi mi izloženi kritikama i pohvalama članova te nemamo pravo na privatizaciju postova kako neki članovi smatraju i prijete odlaskom ako se neki postovi iz njihovih tema ne uklone. Smatram, da onaj tko nije spreman na kritiku ne bi trebao stavljati postove vlastitih radova,... a na ucjene se ne bih obazirao.

Kvaliteti rasprave i širenju horizonata u našem hobiju doprinose i oni koji imaju specifičan stil artikuliranja svojih misli. Često svjedočimo da se u raspravu uključuju i oni kuji uopće nisu prozvani ili ih se sadržaj ne i trebao ticati. Dakle potrebno je biti smiren i ne skakati na svaki post koji nije u skladu s našim očekivanjima... možda treba prvo konzultirati admine ako smatramo da je sadržaj uvredljiv...

Uglavnom energija koju gubimo mogla se utrošiti na obogaćivanje sadržaja foruma.
Idem sada napisiati jedan "uvredljiv" post u temu Forumska lokomotiva,... jer je ista nestala... pa se bojim da je netko nije prodao na eBay-u :cool_2:
 

Goran

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter 2020
Svi smo odrasle osobe sa sređenim životnim pitanjima, donekle situirani i koliko vidim dovoljno vremena slobodnog nađemo da ga provedemo baš ovdje
Novaca imamo dovoljno jer inače ne bi kupovali lokomotive ... nego neke druge važnije životne stvari
Ako imam za lokomotivu onda je život lijep i odakle onda te frustracije i na kraju čemu frustracije i to baš na javnom djelu foruma na tuđim nesavršenim radovima ( ako imam veliku zamjerku pa postoji PP majku mu staru )

I sam sam bio nekoliko puta u situaciji da nešto napišem jer me netko uvrijedio i napisao pola strane demanta i ipak nisam objavio i tu Kamenom skidam kapu na njegovom postu prije. jer ipak treba razmisliti prije nego nešto kažeš ili u ovom slučaju napišeš

Ako smo odrasli ljudi i ako odvajamo taj teško stečen novac i teško stečeno vrijeme od pola sata ili 5 minuta ( a nismo sa svojom djecom ili obiteljima ) onda dajte da to bude ugodno jer dovoljno se nagledamo gadarija i naslušamo ružnih riječi i u svakodnevnom životu

Prvenstveno kad pričam o svima vama ( Turistička zajednica, grad, novinari ) kad dolazite na burzu u Viroviticu da dolaze situirani ljudi koji su puni ko čep i u raznim granama djelatnosti i ostavljamo takav vanjski dojam...gledaju Vas s poštovanjem jer tko u ovoj krizi rajta pare na vagone...

Dajte da se onda i poštuju neka pravila , nemojte riječi Mona ili Thommoa izvlačiti iz konteksta nego sagledajte cijeli sadržaj

negativna kritika može i na pp

Vi koji odlazite ili ste nakanili pa dajte razmislite malo koliko ljudi vas dnevno iznervira i onda si zamislite koliko taj čovjek mora imati problema u životu da tako reagira u hobiju...kakav je doma njegov život...

Pokažite veličinu svojim ostankom a one koji Vam smetaju tavite na ignore jer ipak mislim da je bilo puuno više pozitive

A Vi kojima se nečiji rad ne sviđa ( MOLIMO NE POSTAJTE NA TE TEME I STAVITE IH NA IGNORE TAKOĐER ) pratite što Vam se sviđa a na demant imate pravo samo kad izađete na vidjelo sa po Vašem ,boljom slikom iste urađene stvari
.
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Svi smo odrasle osobe sa sređenim životnim pitanjima, donekle situirani i koliko vidim dovoljno vremena slobodnog nađemo da ga provedemo baš ovdje
Novaca imamo dovoljno jer inače ne bi kupovali lokomotive ... nego neke druge važnije životne stvari
Ako imam za lokomotivu onda je život lijep i odakle onda te frustracije i na kraju čemu frustracije i to baš na javnom djelu foruma na tuđim nesavršenim radovima ( ako imam veliku zamjerku pa postoji PP majku mu staru )

I sam sam bio nekoliko puta u situaciji da nešto napišem jer me netko uvrijedio i napisao pola strane demanta i ipak nisam objavio i tu Kamenom skidam kapu na njegovom postu prije. jer ipak treba razmisliti prije nego nešto kažeš ili u ovom slučaju napišeš

Ako smo odrasli ljudi i ako odvajamo taj teško stečen novac i teško stečeno vrijeme od pola sata ili 5 minuta ( a nismo sa svojom djecom ili obiteljima ) onda dajte da to bude ugodno jer dovoljno se nagledamo gadarija i naslušamo ružnih riječi i u svakodnevnom životu

Prvenstveno kad pričam o svima vama ( Turistička zajednica, grad, novinari ) kad dolazite na burzu u Viroviticu da dolaze situirani ljudi koji su puni ko čep i u raznim granama djelatnosti i ostavljamo takav vanjski dojam...gledaju Vas s poštovanjem jer tko u ovoj krizi rajta pare na vagone...

Dajte da se onda i poštuju neka pravila , nemojte riječi Moona ili Thommoa izvlačiti iz konteksta nego sagledajte cijeli sadržaj

negativna kritika može i na pp

Vi koji odlazite ili ste nakanili pa dajte razmislite malo koliko ljudi vas dnevno iznervira i onda si zamislite koliko taj čovjek mora imati problema u životu da tako reagira u hobiju...kakav je doma njegov život...

Pokažite veličinu svojim ostankom a one koji Vam smetaju tavite na ignore jer ipak mislim da je bilo puuno više pozitive

A Vi kojima se nečiji rad ne sviđa ( MOLIMO NE POSTAJTE NA TE TEME I STAVITE IH NA IGNORE TAKOĐER ) pratite što Vam se sviđa a na demant imate pravo samo kad izađete na vidjelo sa po Vašem ,boljom slikom iste urađene stvari
:aplauz:
 

AMERICAN train

Član foruma
Svi smo odrasle osobe sa sređenim životnim pitanjima, donekle situirani i koliko vidim dovoljno vremena slobodnog nađemo da ga provedemo baš ovdje
Novaca imamo dovoljno jer inače ne bi kupovali lokomotive ... nego neke druge važnije životne stvari
Ako imam za lokomotivu onda je život lijep i odakle onda te frustracije i na kraju čemu frustracije i to baš na javnom djelu foruma na tuđim nesavršenim radovima ( ako imam veliku zamjerku pa postoji PP majku mu staru )

I sam sam bio nekoliko puta u situaciji da nešto napišem jer me netko uvrijedio i napisao pola strane demanta i ipak nisam objavio i tu Kamenom skidam kapu na njegovom postu prije. jer ipak treba razmisliti prije nego nešto kažeš ili u ovom slučaju napišeš

Ako smo odrasli ljudi i ako odvajamo taj teško stečen novac i teško stečeno vrijeme od pola sata ili 5 minuta ( a nismo sa svojom djecom ili obiteljima ) onda dajte da to bude ugodno jer dovoljno se nagledamo gadarija i naslušamo ružnih riječi i u svakodnevnom životu

Prvenstveno kad pričam o svima vama ( Turistička zajednica, grad, novinari ) kad dolazite na burzu u Viroviticu da dolaze situirani ljudi koji su puni ko čep i u raznim granama djelatnosti i ostavljamo takav vanjski dojam...gledaju Vas s poštovanjem jer tko u ovoj krizi rajta pare na vagone...

Dajte da se onda i poštuju neka pravila , nemojte riječi Mona ili Thommoa izvlačiti iz konteksta nego sagledajte cijeli sadržaj

negativna kritika može i na pp

Vi koji odlazite ili ste nakanili pa dajte razmislite malo koliko ljudi vas dnevno iznervira i onda si zamislite koliko taj čovjek mora imati problema u životu da tako reagira u hobiju...kakav je doma njegov život...

Pokažite veličinu svojim ostankom a one koji Vam smetaju tavite na ignore jer ipak mislim da je bilo puuno više pozitive

A Vi kojima se nečiji rad ne sviđa ( MOLIMO NE POSTAJTE NA TE TEME I STAVITE IH NA IGNORE TAKOĐER ) pratite što Vam se sviđa a na demant imate pravo samo kad izađete na vidjelo sa po Vašem ,boljom slikom iste urađene stvari
.
:aplauz:
 
  • Like
Reactions: 81i

Davor

Veteran foruma
Od jučer razmišljam; napisati ovdje nešto, ili ne......

No, vrag ne dopušta mir.
Meni osobno, na ovom forumu nije se dogodilo ništa neugodno, niti demotivirajuče. Nažalost, vrlo vjerojatno samo iz razoga što sam pravilno selektirao likove na ego tripu, i pragmatično ih zaobilazio. Shvatio sam s kim se može konstruktivno korespondirati, a s kim ne (naravno, ovih s kojima "ne" je vrlo malo).
Takav konformistički pristup, u stilu "audi vide tace si vis vivere in pace", je možda oportun, pa u neku ruku i nepošten; zabijanje glave u pijesak nije baš karakteristika vrijedna poštovanja.

Ali, uz svu gomilu obaveza i životnih sranja, nisam si mogao, i neću i dalje, priuštiti gubljenje vremena prepucavanjem s nekritičnim pojedincima koji sve znaju najbolje, i ovo čime se svaki na svoj način bavimo, ne doživljavaju kao hobby i zabavu, nego kao priliku za eksponiranje osobnih frustracija i saniranje kompleksa.

Međutim, nismo svi isti; činjenica je kako su na ovom forumu neki konstruktivni i kreativni članovi koji možda nisu skloni „povlačenju iz dijaloga“, više puta bili izloženi podjebavanju, opstrukciji, pa čak i omalovažavanju i radova i života.
Neki su prelazili preko toga, a neki su se maknuli (pa konspirativno prate forum).
Ja mislim da odlazak s foruma nije rješenje. Također, nije niti rješenje prelazak na drugi forum, jer ne vejrujem da će se tamo moći ovako konstruktivno dijeliti teme i objavljivati; zapravo, velika je vjerojatnost da će se sve utapati u masu i cjeline.
Prije bih rekao da je rješenje u ažurnoj penalizaciji članova koji vrijeđaju, podjebavaju i opstruiraju. Po načelu; opomena, pa kratki ban, pa vječni ban!
Formirati topic za pritužbe, i po njemu reagirati (u slučajevima gdje se situacija ne vidi iz aviona). I, javno objaviti zašto je netko sankcioniran.
Osim toga, mislim da malo treba i „oživiti“ forum.
Uvesti teme Fotografija mjeseca (samo male željeznice i makete), Post mjeseca, (Glu)post mjeseca….. i slično. Prijedloge za odabir nek stavlja admin koji sve prati (imam u vidu jednog dragog čovjeka koji sve prati i puno objavljuje).
I da, malo „pregristi govno“ i pozvati pojedinačno ljude koji su otišli, da se vrate. Znam sigurno da bi se neki vratili, ali taština ih tjera da čekaju…..
Da, svakako, dalo bi se……


Pogodio si suštinu. Od prvog slova do poslednje tačke. Svaka čast na postu.
 

hyperion

Veteran foruma
Svi smo odrasle osobe sa sređenim životnim pitanjima, donekle situirani i koliko vidim dovoljno vremena slobodnog nađemo da ga provedemo baš ovdje
Novaca imamo dovoljno jer inače ne bi kupovali lokomotive ... nego neke druge važnije životne stvari
.
To nije jasno bas svim clanovima foruma (ne mislim sebe).
 

pepe

Član foruma
kazu psihoolozi da u saobracaju u kolima ljudi reaguju agresivnije i nekulturnije prema drugima nego kao recimo pesaci iz razloga sto u kolima ne vidimo lice (pesaci na trotoaru rasciste problem u sekundi kao kad se recimo sudare). Mislim da isto vazi i za internet gde imamo samo reci u komunikaciji pa sukobi kulminiraju iz banalnosti.
Inace nasi ljudi, ceo balkan, bas ne razmislja puno sta ce i kako reci (ziveo sam u inostranstvu ceo vek i cini mi se da druge kulture vise vagaju sta ce reci i kako reci).

U svakom slucaju, sta god je u pitanju, vaspitanje, urodjena nekultura, internet nekultura, djetinarija, staracka mrzovoljnost, ... brisi, jer forum nece liciti ni na sta tj bice kao vec postojeci forumi o zeleznici koji previse tolerisu pa ne lice ni na sta.

Brisanje nije da se zacepi nekom gubica (na sta se ovi naljute ko mala deca) brisanje je da ovo ne bude kafana.
 

MrVirus

Poznati forumaš
Poštovani i dragi kolege forumaši, a poglavito moderatorima/adminima ovog Foruma. Ma, zapravo na ovaj post su me potaknula događanja unazad nekog vremena koja su se počela događati i koja uvjetuju ljutnjama, povrijeđenosti i na kraju odlascima pojedinih članova Foruma. Dolazak i odlazak sa Foruma je dobrovoljan i tako se to treba shvatiti bez nekih prevelikih lamentiranja oko toga.

Određeni broj kolega ja napustio forum iz njima poznatih razloga, ali sam siguran da nije ništa došlo preko noći i bez razmišljanja. Dio njih je dao obol radu ovog Foruma i kao takvi sigurno nedostaju, ali se u međuvremenu dolaze novi, možda i bolji, ali sve će to vrijeme pokazati.

Nažalost novi koji dolaze se ne drže pretjerano nekih nepisanih, a povremeno i pisanih pravila bilo kojeg Foruma pa tako i ovog. To se tiče novih, ali i starih članova. Smatram da je nepisano, ali bi očito trebalo postati pisano, pravilo da se u Oglasima ne komentiraju oglasi, jer za to postoji PP. Nisam siguran da komentiramo oglase na drugim oglasnim mjestima poput Njuškala, Oglasnika i ostalog. Dozvolimo da onaj koji je predao taj oglas brine brigu samo oko oglasa bez komentara...

Što se tiče otvaranja novih Tema na Forumu, bilo bi jako dobro da se pogleda kompletan Forum sa popisom Kategorija i tada se odluči u koju Kategoriju željena tema pripada. Ukoliko se ne zna ili čovjek nije siguran pošaljite upit moderatorima i oni će drage volje dati dobar savjet. Svakome se to desi, pa tako i meni, ali sam bio upozoren/zamoljen da se Tema prebaci u neku drugu Kategoriju i sve 5. Ne mogu se otvarati teme sa tematikom predstavljanja Makete, ako je to sve tek u povojima i planiranjima i sl. Na to bi se mladi kolege svakako trebalo upozoriti.

Što se tiče načina komunikacije na samom Forumu pokušajmo svesti komunikaciju na minimalnu gramatičku razinu u kojoj se upotrebljavaju točka, zarez, navodnici i ostali elementi koji poboljšavaju razumijevanje iste. Iskreno i osobno me to izuzetno smeta i bode me strašno u oči i ne libim se upozoriti kolege na to, a što očekujem i od ostalih prema meni.

Što se tiče komentiranja pojedinih tema zamolio bih svakog od vas, a krećem od sebe, da se ustegnu komentiranja postova o kojima pojma nemaju i ne ulaze u bespotrebne rasprave koje obično kulminiraju svađama i uvrijeđenosti. Ne može netko komentirati princip rada SS i TK uređaja na željeznice, ako nije radio na tim uređajima poput mene, ali ja sigurno neću komentirati kako raditi eksterijer na maketi s obzirom da nisam vješt u tome. No, dat ću si za pravo postaviti pitanja na koji način je nešto izvedeno.

Što se tiče vizuale makete/modela dozvoljavam si to pravo da za svoju maketu odlučim ono što je meni po duši i srcu, a ukoliko netko traži komentar svojeg uratka mora biti spreman na kritike koje su u 98% slučajeva dobronamjerne. Onih 2% je totalno nebitno.

Za kraj nemojmo zaboraviti sa smo ovdje svi isti, osim onih koji su moderatori/admini i svi imamo ista prava i obaveze. Pobornik sam toga da je bolje upozoriti, pa čak i isključiti, jednog člana koji evidentno radi probleme nego da odlaze ljudi koji su ipak duže vrijeme na Forumu. U životu nikada ne završiti dobro ono: " Ma, pusti ga/ju. Teško mu je i sl." Svi smo ISTI, koji se bavimo ovime i neke stvari se sijeku u korijenima, pa tako i ovo.
 

1borna

Veteran foruma
Na forumu je jako šareno društvo kojeg veže (uglavnom) samo jedna stvar- mala željeznica!
Ima nas od mladih do starih, imućnijih i onih koji jedva vežu kraj sa krajem pa ipak žele napraviti nešto;
također imamo i nekoliko profesora, liječnika i drugih cijenjenih profesija no ima i nešto neobrazovanih koji i
ne znaju pisati pravilno ili pristojno komunicirati.
Takvi i početnici bi trebali barem malo pregledati sve teme da se upoznaju sa sadržajem i načinom
sudjelovanja u raspravama na nekom opće civilizacijskom pristojnom nivou.
Što se tema i njihovog sadržaja tiče imade ih puno koje se preklapaju te još više ponavljanja pod raznim
imenima (a sadržaj je takoreći isti) Ima i puno ostataka raznih svađa i gluposti te započetih tema bez nastavka
ili sadržaja poput slika tako da bi se jednim temeljitim čišćenjem svega oslobodilo puno mjesta.
Objedinjavanjem sličnih ili srodnih tema bi se njihov broj mogao takoreći prepoloviti: trenutno je forum
pun svega i svačega na više mjesta tako da i starijima (na forumu) koji puta treba puno vremena da se nešto
pronađe. I ja koji puta niti uz pomoć tražilice ne mogu pronaći nešto pa onda odustanem ili to plasiram u
sličnu temu?
 

1borna

Veteran foruma
Nazvao me je danas ADI (Andrija) i zamolio da prenesem svim članovima da mu ovdje više ne šalju poruke! :help:
Kao bivši i isključeni član :( ih ne može otvarati te odgovoriti na njih. Ukoliko netko ima nešto važno može se
javiti meni na pp pa ću mu dati njegov mail ili broj mobitela. :postar:
Ukratko mi je Adi na pitanje zašto je otišao odgovorio da mu je bilo dosta gledati svađe i prepucavanja.
Rekao sam mu da su takvi otišli i da je sada ipak mirnije i pristojnije ovdje no on se za sada ne želi vratiti?
 

Mon

 
Osoblje foruma
...ADI .... Kao bivši i isključeni član :( ih ne može otvarati te odgovoriti na njih (na PP, dod.adm)....
Poštovanje svim članovima ali
jel' nam nisu postovi i "stvari" ove vrste već postali dosadni i došli preko glave?!
Da budem iskren: meni jesu!

Ali, sa obzirom da se na ovaj Forum oduvek bez ikakvog razloga bacalo granje i kamenje ne čudi me da se to opet dešava.

Kolega
Adi JE član ovog Foruma i 100% je NEtačno da je isključen, nit je ikada isključen bio!
Adijeve postavke nikada nisu menjane tako da je oduvek mogao da otvara i odgovara na PP koje mu šalju svi ostali članovi našeg Foruma.
Odluka hoće ili neće da učestvuje u radu ovog Foruma i odgovarati na PP je njegova vlastita i mi možemo samo da je poštujemo i kao takvu prihvatimo.

PS: Gde bi nam samo bio kraj kad bi batalili dečje svađalačke bubice i držali se do hobby-ja, materijala o hobby-ju i ničega drugog!
.

.
 

AMERICAN train

Član foruma
Poštovanje svim članovima ali
jel' nam nisu postovi i "stvari" ove vrste već postali dosadni i došli preko glave?!
Da budem iskren: meni jesu!

Ali, sa obzirom da se na ovaj Forum oduvek bez ikakvog razloga bacalo granje i kamenje ne čudi me da se to opet dešava.

Kolega
Adi JE član ovog Foruma i 100% je NEtačno da je isključen, nit je ikada isključen bio!
Adijeve postavke nikada nisu menjane tako da je oduvek mogao da otvara i odgovara na PP koje mu šalju svi ostali članovi našeg Foruma.
Odluka hoće ili neće da učestvuje u radu ovog Foruma i odgovarati na PP je njegova vlastita i mi možemo samo da je poštujemo i kao takvu prihvatimo.

PS: Gde bi nam samo bio kraj kad bi batalili dečje svađalačke bubice i držali se do hobby-ja, materijala o hobby-ju i ničega drugog!
.

.
Svaka čast kolega upravu si![emoji577] totalno se slažem s tebomi svim adminima

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Poštovanje svim članovima ali
jel' nam nisu postovi i "stvari" ove vrste već postali dosadni i došli preko glave?!
Da budem iskren: meni jesu!

Ali, sa obzirom da se na ovaj Forum oduvek bez ikakvog razloga bacalo granje i kamenje ne čudi me da se to opet dešava.

Kolega
Adi JE član ovog Foruma i 100% je NEtačno da je isključen, nit je ikada isključen bio!
Adijeve postavke nikada nisu menjane tako da je oduvek mogao da otvara i odgovara na PP koje mu šalju svi ostali članovi našeg Foruma.
Odluka hoće ili neće da učestvuje u radu ovog Foruma i odgovarati na PP je njegova vlastita i mi možemo samo da je poštujemo i kao takvu prihvatimo.

PS: Gde bi nam samo bio kraj kad bi batalili dečje svađalačke bubice i držali se do hobby-ja, materijala o hobby-ju i ničega drugog!
.

.
:aplauz::aplauz:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh