Opčenite rasprave o cestovnim vozilima

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Pitanje: Rietze nikad nije izbacio Toutlinera troosovinca???
ja ga nisam nikad vidio??

jel zna netko??
 

AnteMAN

Član foruma
Još ne ali nije . Izbacili su novog Cocaha sa redizajniranom maskom koji je do sada bio samo u 3 osovinskoj verziji a sad je izbačen u standardnoj verziji možda tako i bude sa Tourlinerom . :D
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Još ne ali nije . Izbacili su novog Cocaha sa redizajniranom maskom koji je do sada bio samo u 3 osovinskoj verziji a sad je izbačen u standardnoj verziji možda tako i bude sa Tourlinerom . :D
Mislio mozda bude isto samo obrnute logike ;)
to bi bilo odlicno.. ako naidjes na najavi ili novitet svakako objavi :)
 

Domagoj

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Masa je proporcionalna volumenu, a volumen modela u H0 je 87 x 87 x 87 = 658 503 puta manji nego u originalu, dakle, kontejner od 20 tona u H0 treba biti 30 grama.
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Zna li netko pricu oko Scucho modela 1/87 (ovih novih zadnjih izdanja cestovnjaka militar bojanja)??

Dakle imaju li oni veze s Marklinom (direktno tj da je netko vlasnik nekoga u toj prici)..
Ili da je mozda Scucho preuzeo Marklinove alate za cestovnjake koje je radio ????
Zasto pitam;
Vidim pojavili su se davno Scucho vojni dzpovi koje marklin (slicne ili identicne) radio u svojoj seriji 4MFOR .. i cjenovno su na slicnoj / istoj razini

Sada se pojavio i helikopter BEL UH 1D (metalni) koji je Marklin kao 4MFOR rasprodao nevjerovatno brzo i zbog stecaja vjerovatno stao proizvoditi brzo.. cijena ima je bila samostalno bez vagona (cca 25 EUR) a prodavali su se u pocetku nakon rasprodaje 50 -80 EUR... za iza toga.. nije ih bilo ispo 100.. tj posle 150 EUR..

Ovo je sad Scucho najava.. slika je identicna Marklinovoj ako nisu istu i uzeli sad za najavu dolaska u prodaju(inace u Marklinovoj ediciji jedan od 2 najtrazenija helikoptera)

452625700.jpg
 

nik

Veteran foruma
Zna li netko pricu oko Scucho modela 1/87 (ovih novih zadnjih izdanja cestovnjaka militar bojanja)??

Dakle imaju li oni veze s Marklinom (direktno tj da je netko vlasnik nekoga u toj prici)..
Ili da je mozda Scucho preuzeo Marklinove alate za cestovnjake koje je radio ????
Zasto pitam;
Vidim pojavili su se davno Scucho vojni dzpovi koje marklin (slicne ili identicne) radio u svojoj seriji 4MFOR .. i cjenovno su na slicnoj / istoj razini

Sada se pojavio i helikopter BEL UH 1D (metalni) koji je Marklin kao 4MFOR rasprodao nevjerovatno brzo i zbog stecaja vjerovatno stao proizvoditi brzo.. cijena ima je bila samostalno bez vagona (cca 25 EUR) a prodavali su se u pocetku nakon rasprodaje 50 -80 EUR... za iza toga.. nije ih bilo ispo 100.. tj posle 150 EUR..

Ovo je sad Scucho najava.. slika je identicna Marklinovoj ako nisu istu i uzeli sad za najavu dolaska u prodaju(inace u Marklinovoj ediciji jedan od 2 najtrazenija helikoptera)

View attachment 86902
Marklin ne radi autiće i helikoptere. Radi ih Schuco. Marklin ih je samo prodavao kao svoje.
 

nik

Veteran foruma
Masa je proporcionalna volumenu, a volumen modela u H0 je 87 x 87 x 87 = 658 503 puta manji nego u originalu, dakle, kontejner od 20 tona u H0 treba biti 30 grama.
Ima ljudi koji su zaratili na ovom forumu i na kraju bili izbačeni jer nisu mogli shvatiti ovu jednostavnu računicu...
:hahahaha:
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Cini mi se da sam vidio da postoje Herpine police sire.. za ove kamione s sirokim labudicama?? Zna li netko kat broj??

Dakle znam da imaju police za one duze americke kamione..to je ok.. te me ne zanimaju..
Ima li sira tj dublja polica ??
 

Dumus

Član foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Cini mi se da sam vidio da postoje Herpine police sire.. za ove kamione s sirokim labudicama?? Zna li netko kat broj??

Dakle znam da imaju police za one duze americke kamione..to je ok.. te me ne zanimaju..
Ima li sira tj dublja polica ??

Djzlajo jedna jedina koja postoji od 3,2 inc. je 029247 .
Sve ostale su dubine 1,4 inc.
Herpa 3,2.JPG
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh