Pedantan SSM iz CH

  • Thread starter Anonymous
  • Datum prvog posta
A

Anonymous

Guest
...a evo i jednog malog primjera...

Rohbau.jpg
 

klek

Član foruma
Svaka mu čast na pedantnosti.Ima i jedan detalj "vodeno lemljenje" ako sam dobro pročitao na maloj posudi .
 

1borna

Veteran foruma
Eh da, kad bih mogao zaboravit sve brige ovog svijeta i otići na pusti otok pa godinama na miru raditi takvo nešto...... treba imati najprije novaca da se ima puuno slobodnog vremena za takve stvari.
 

mmatja

Poznati forumaš
Zgrade i ostalo je odlično. Samo šteta što se taj vlasnik nije malo bolj potrudio sa izradom gornjeg kontaktnog voda, koji je blago rečeno: katastrofalan...
L.P.
 
A

Anonymous

Guest
klek kaže:
Svaka mu čast na pedantnosti.Ima i jedan detalj "vodeno lemljenje" ako sam dobro pročitao na maloj posudi .

klek, to je tekucina koje se upotrebljava slicno pasti za lemljenje
 
A

Anonymous

Guest
mmatja kaže:
Zgrade i ostalo je odlično. Samo šteta što se taj vlasnik nije malo bolj potrudio sa izradom gornjeg kontaktnog voda, koji je blago rečeno: katastrofalan...
L.P.

je mmatja, KM mu izgleda nije jaka strana, a tesko je vjerovati da je tako nekako u ono vrijeme to tako i izgledalo :D ipak koristi poveci broj el.loksi
 

klek

Član foruma
piccolo kaže:
klek kaže:
Svaka mu čast na pedantnosti.Ima i jedan detalj "vodeno lemljenje" ako sam dobro pročitao na maloj posudi .

klek, to je tekucina koje se upotrebljava slicno pasti za lemljenje
Hvala ,ja mislio da je to nešto specijalno a ono obično" čistilo"
 

vule

Poznati forumaš
klek, to je tekucina koje se upotrebljava slicno pasti za lemljenje[/quote]
Hvala ,ja mislio da je to nešto specijalno a ono obično" čistilo"[/quote]
kaj je to i gde se more nabaviti u HR,kak tražiti ,pod kojim imenom :citaj:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh