Pejc - kolekcija železničkih modela!

Pejc

Veteran foruma
odlična!!!!!!!!!!!!!!
Hvala lepo kolega :)

:palac_gore: Odlčno je ispala, posebno kockasti prozor koji sprečava korozije preko loga! Takve zaštitne folije imamo i na našim Zas-z i Zaes-z cisternama jedino nisam siguran za Zagkks-z od INA-e.
Need for speed-ov logo mi je privukao pažnju. :D
Hvala lepo. Rekoh da probam nešto malo drugačije :)

Sve bolje i bolje ti ide! :palac_gore:
.
Hvala Mon. Kroz vežbu do savršenstva :)
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
znam da su 3, jer taj set i ja imam i ni pod koju cijenu nebi to radio.
 

wiggum

Veteran foruma
Merak nema cenu ;)
Želja mi je da svi modeli koje imam budu što realističniji kad budu vozili po maketi.
Lijepo odradeno i slazem se s idejom da modeli budu sto realniji onima iz stvarnog zivota (postarivanje, grafiti, doradivanje detalja...). Ali ovi Angry birds nemaju nikave veze s realnoscu jer niti postoje takve reklame po teretnim vagonima (mozda se varam), a bome niti nitko nece raditi takve grafite. Ako je vec tema bila crtici, onda bi bilo puno realnije koristiti simpsone, koju znaju biti cesta tema. :palac_gore:
https://www.google.hr/search?q=graf...dqczVAhXLvBQKHcAiBJEQ_AUICSgB&biw=360&bih=519
 

Pejc

Veteran foruma
Lijepo odradeno i slazem se s idejom da modeli budu sto realniji onima iz stvarnog zivota (postarivanje, grafiti, doradivanje detalja...). Ali ovi Angry birds nemaju nikave veze s realnoscu jer niti postoje takve reklame po teretnim vagonima (mozda se varam), a bome niti nitko nece raditi takve grafite. Ako je vec tema bila crtici, onda bi bilo puno realnije koristiti simpsone, koju znaju biti cesta tema. :palac_gore:
https://www.google.hr/search?q=graf...dqczVAhXLvBQKHcAiBJEQ_AUICSgB&biw=360&bih=519
Hvala na lepim rečima kolega :)
Slažem se što se Angry birds tiče. Njih sam iskoristio za probu kako to može da izgleda. Svi ti "grafiti" su u stvari tetovaže koje sam "pozajmio" od klinca ;)
 

Davor

Veteran foruma
Hvala na lepim rečima kolega :)
Slažem se što se Angry birds tiče. Njih sam iskoristio za probu kako to može da izgleda. Svi ti "grafiti" su u stvari tetovaže koje sam "pozajmio" od klinca ;)

Sve sam se uzdržavao od komentara za Angry birds, ali sad mi je laknulo. :D
Generalno, grafiteri manje - više izbegavaju cisterne pa je na njima tipičniji weathering nastao delovanjem hemikalija, atmosferskih uticaja, sunca... Za taj deo posla sve pohvale. ;)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh