Pejc - kolekcija drumskih modela!

Pejc

Veteran foruma
Na predlog kolege hyperiona prdstavljam vam svoju vanželezničku teretno putničku kolekciju vozila :)
 

hyperion

Veteran foruma
Imam predlog: uz vozila dopiši i proizvođaća. :) Koliko vidim se radi o Siku, Schuco i još kojem?
 

Pejc

Veteran foruma
Stvarno ljepa kolekcija, a i na maketi bi oni svi mogli naći svoje mijesto.
Hvala lepo Carllo. Moraću da nabavim još neki automobil pošto planiram da u sastavu putničke kompozicije budu 1-2 auto vagona :)

Imam predlog: uz vozila dopiši i proizvođaća. :) Koliko vidim se radi o Siku, Schuco i još kojem?

Na žalost sad ne mogu da editujem svoje postove pa neću moći to da uradim. Kad se "skidaju" slike u nazivu se vidi proizvođač. U pravu si, tu je još neka Herpa, Wiking, Reitze i razni kinezi :)
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Dobro, odlično :palci_gore: .. dosta bi ti toga pokupio iz kolekcije... ;)
Onim wikinzima posebno smećaru treba definitivno udahnuti život... štop svjetla i td i td...
 

Herbie

Član foruma
Wiking đubretarac mi izgleda kao da će kupiti omote i štapiće nakon sladoledara koji ih prodaje :D

Model je super, ali djzlaja ti dobro kaže. Treba njemu definitivno udahnuti život.
 

Pejc

Veteran foruma
Hvala na komentarima :palac_gore:
U potpunosti se slažem sa obojicom. Danas je tek stigao, prvom prilikom ide na doradu :)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh