podešavanje forumskog sata

MrVirus

Poznati forumaš
pozdrav, ne bi bilo loše da se podesi forumski sat, jer je 1 sat ispred ostalog vremena. :)
 

Didy

 
Osoblje foruma
Da, kao sto nightrain kaze taj sat je podesen za svakog posebno. Sto znaci da je kod mene tacan jer sam promijenio tj. "iskljucio" ljetno vrijeme. To je napravljeno tako jer ne dolaze svi posjetioci na forum iz iste vremenske zone (mada kod nas to nije toliko izrazeno ali je tako osmisljeno pri izradi foruma) tako da svako sebi prilagodjava to vrijeme koje se prikazuje.

Trebate otici u postavke vaseg profila i u (ako koristite Engleski jezik, kao ja) Board preferences iskljuciti (kliknuti "No") na "Summer Time/DST is in effect".
Ako koristite neke druge od jezika dostupnik na forumu vjerovatno cini mi se da se ova opcija nalazi u dijelu pod nazivom "Postavke".
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh