pomoć oko kupnje

miro m

Član foruma
interesira me koji digitalni set(N) da kupim Roco ili Fleischmann BR38, vidim da se mogu naći za oko 2ooeu? :uvrnut
 

miro m

Član foruma
oznaka za roco je 21200 DB AG, to nije BR38 ima ga na prodaju na dosta njemačkih web shopova
 

dvlase4

Poznati forumaš
torrente kaže:
roco je prestao raditi N sistem. Tako da ti ostaje FL. Mada mislim da roco nije radio BR38 u N-u. kod Lokshopa su ti slijedece cijene.

http://shop.lokshop.de/index.php?cPath= ... lter_id=28

definitivni best buy je start set FLE939981 za 150€ tesko da ces nacin jeftinije

btw preporucujem ti da se registrujes kao kupac tako ces dobiti cijene bez njemackog pdv-a.
Niti fleischmann a ni Roko neče se prekrstiti u kineze.Po naj svježim informacijama idu zajedno dalje.Biti če N-a i svega ostalog.
 

torrente

Poznati forumaš
pa roco je prestao raditi N. barem tako pise na njihovoj strani i vec smo pricali na forumu oko toga. cini mi se da je roco ponovo aktivirao TT sistem pored HO-a.
A posto su pod istom kapom sa FL najvjerovatnije su njima prebacili N. u svakom slucaju nisu se bolje dvije fabrike mogle udruziti. cak i ovaj komplet sa BR38 dolazi za rocovim putnickim vagonima. FL ih isto radi ali ovo su rocovi na slikama. a i digitalni kontroler je roco :)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh