Poslovni vlakovi u ex-YU

Thommo

 
Osoblje foruma
Bilo bi dobro "modelarski" obraditi i poslovne vlakove ex. željezničke uprave. Pogotovo što ACME uskoro izlazi s Goša Y modelima.

Vedi je stavio par genijalnih slika na http://zeljeznice.net/forum/viewtopic.php?t=11156
Kako sam 99% siguran da je netko od vas "1:87 exactovaca" dobro obradio ovu temu, bilo bi super da znanje podijelite na forumu! ;)

Vedi kaže:
JŽ (HŽP) Al 50 72 19-70 250-7 (sa GOŠA-100 postoljima), Zagreb Gl. kol., 28. rujna 1992. g.

2r6ct4j.jpg


P.S. Jedan od zadnjih Gošinih isporučenih vagona tipa Y ŽTP-u Zagreb, proizvodnja/isporuka je bila 1985/1986. g. Naručeni su bili za poslovne vlakove.
Poslije tih vagona su došli iz Goše još jedino Z1 vagoni.
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Ovaj moj post izgubio se u jednoj od tema, a odnosi se na poslovnjake, pa ga ovom prilikom ponavljam:

Ovo su DDm vagoni koji su se na poslovnim vlakovima koristili za prijevoz automobila:


Njih se bez neke veće filozofije može preraditi iz Roco DDm modela:
 

Vedi

Član foruma
Budući da je A.C.M.E. izbacil Gošin AB vagon, i budući da je on naravno identičan A vagonu, imamo izvrsnu osnovu za vagone poslovnih vlakova.

Znači treba se pozabaviti "samo" sa bojanjima, oznakama i sastavima.

Sastavi su bili uglavnom isti (osim onih di je vozil "Francuz" ili "Zeleni vlak", naravno), a to je bilo uglavnom od 6 - 10 vagona sa bifeom ili restoranom u sredini.

Kaj se tiče bifea tj. AR vagona, trebalo bi znači odraditi samo interijer.

Eto recimo, "Sava express" kao jedan od najpoznatijih poslovnih vlakova, koji je povezival Ljubljanu i Beograd sa međustajanjima Zidani Most, Zagreb, Slavonski Brod i Vinkovci, evo jedne (hm, malo lošije) fotke iz 1984. g., Zagreb Gl. kol.:


.. je u razdoblju od 1983. - 1991. godine bil sastavljen isključivo od sljedećih vagona ŽG Ljubljana:


U istoj takvoj shemi su bili i Zagrebački prozvodnje 1977. g....

Te od Zagrebačkih u najnovijoj shemi, vide se na slici u prvom postu.

U sastavu su bili i Ljubljanska krčma AR:


.. te Zagrebački restoran, fotku nemam nikakvu.
 

Attachments

  • JZ Al 51 72 19 - 80 004-5 Ljubljana 18.8.92.jpg
    JZ Al 51 72 19 - 80 004-5 Ljubljana 18.8.92.jpg
    140.1 KB · Pregleda: 394
  • Sava.JPG
    Sava.JPG
    53.9 KB · Pregleda: 398
  • JZ_AR_51_72_85_-_800_100-1_Ljubljana_18_8_92_Kopie.jpg
    JZ_AR_51_72_85_-_800_100-1_Ljubljana_18_8_92_Kopie.jpg
    111.2 KB · Pregleda: 400

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Vedi kaže:
Budući da je A.C.M.E. izbacil Gošin AB vagon, i budući da je on naravno identičan A vagonu, imamo izvrsnu osnovu za vagone poslovnih vlakova.
Znači treba se pozabaviti "samo" sa bojanjima, oznakama i sastavima.
Grubo gledajući, da. No, u zavisnosti od serije Goša Y vagona, nisu svi A vagoni bili isti!
Koliko vidim, ACME AB model je vagon bez krovnih ventilacijskih kapa, osim krajnje dvije.
Postoje i razlike u bočnoj rešetki. Goša Y Intercity vagoni imali su povećane prozore na vratima prijelaza.
Zatim, tu su razlike u rasporedu i opremi ispod frema vagona....
 

Vedi

Član foruma
Sky kaže:
Grubo gledajući, da. No, u zavisnosti od serije Goša Y vagona, nisu svi A vagoni bili isti!

Naravno da nisu!


Sky kaže:
Koliko vidim, ACME AB model je vagon bez krovnih ventilacijskih kapa, osim krajnje dvije.

Točno takve ventilacijske otvore su i imale serije iz 1977. i 1983. g.!

Sky kaže:
Postoje i razlike u bočnoj rešetki.

Naravno da postoje, 1-kanalni Friedmann je imal veću, 2-kanalni manju!
1-kanalni Friedmann su oni stariji sa postoljima sa papučama, no u planu su i takvi modeli!

Ovaj Ljubljanski AB koji je već izašel ima 2-kanalni Friedmann, znači opet odgovara serijama iz 1977. i 1983. g.!

Sky kaže:
Goša Y Intercity vagoni imali su povećane prozore na vratima prijelaza.

Samo najnoviji iz 1985. i 1986. g. sa GOŠA-100 postoljima, znači stari okrugli prozori opet odgovaraju serijama iz 1977. i 1983. g.!

Sky kaže:
Zatim, tu su razlike u rasporedu i opremi ispod frema vagona....

Ovaj Ljubljanski AB koji je izašel ima parno+električno grijanje, raspored i oprema potpuno odgovaraju seriji iz 1977. g.!
 

NClight

Hybernated
>:p> Brojači zakovica ponovno jašu >:p>
LOL >:D: >:D: LOL

Samo naprijed... gušt mi vas je čitati :plaza:
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Na poslovnim vlakovima se nisu nalazili samo vagoni iz 1977. i 1983. ne-ne

Vagoni Bosne Express:
(Photo: 'www.željeznice.ba' autor nepoznat)
(Ovaj lijevi je sa metalnim okvirima na prozorima ulaznih vratiju ;) )


(Photo: 'www.željeznice.ba')

To su sve stari 'papučari'....
BTW, za postolja Goša-9 (wegman) se ne bojim da ih ACME već nije uradio! ;)

Vedi kaže:
Točno takve ventilacijske otvore su i imale serije iz 1977. i 1983. g.!
Naravno, ali ne i ovi stariji: ;)
(Photo:Detlef Schikorr 'www.željeznice.ba')

BTW, isto vrijedi i za naše stare srebrne vagone...

Vedi kaže:
1-kanalni Friedmann su oni stariji sa postoljima sa papučama, no u planu su i takvi modeli!
Eh, to volim čuti! :palci_gore:

Smatram, da bi ovoj temi trebao biti cilj poredati te poslovnjake, te im shodno sastavu pridružiti odgovarajuće serije vagona, a onda nam pomogao i Svevišnji :molitva , da izvršimo i numeraciju!
 

Attachments

  • 07BosnaekspresBeograd1461986-1[1].jpg
    07BosnaekspresBeograd1461986-1[1].jpg
    67.1 KB · Pregleda: 314
  • 1000829u[1].jpg
    1000829u[1].jpg
    128.5 KB · Pregleda: 315
  • 1000821y[1].jpg
    1000821y[1].jpg
    134 KB · Pregleda: 318
  • mak100014151[1].jpg
    mak100014151[1].jpg
    55 KB · Pregleda: 319

NClight

Hybernated
Sky kaže:
Smatram, da bi ovoj temi trebao biti cilj poredati te poslovnjake, te im shodno sastavu pridružiti odgovarajuće serije vagona, a onda nam pomogao i Svevišnji :molitva , da izvršimo i numeraciju!

Samo naprijed, to se traži! Ako treba, možemo nešto iskemijati da vam olakšamo posao?
 

Vedi

Član foruma
Sky, a iz koje moje rečenice si zaključil da ja mislim da su poslovni vagoni bili samo od 1977. na više?
Samo sam uspoređival već izbačene modele sa tim kaj si napisal (krivi ventilacijski otvori, drugačiji usisnik, čeoni prozori, itd.) da ipak postoje i takvi (a ne samo takvi) Al vagoni. ;)
Već sam napisal da A.C.M.E. ima u planu, tj. ima već kalupe za 1-kanalni Friedmann, koji je u originalu usko povezan sa GOŠA-9 postoljima, tj. sa ventilacijskim otvorima iznad svakog kupea, tj. sa prvim poslovnim vagonima Kvarner expressa, Bosne express, Rijeke express itd.

Više dok se vratim navečer s posla. :)
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Vedi kaže:
Sky, a iz koje moje rečenice si zaključil da ja mislim da su poslovni vagoni bili samo od 1977. na više?
Prijatelj, pa moram malo vatru zakuriti, da nekaj napišemo! ;) Vidiš, da se tema onda čita :D
Ti si nam ključan u cijeloj ovoj priči oko sastava vlakova!

Vedi kaže:
Više dok se vratim navečer s posla. :)
To se traži! :palci_gore: Ja si već nekaj razmišljam o numeraciji srebrnih vagona iz sastava Marjana.....

NClight kaže:
Brojači zakovica ponovno jašu
Narafski, pa mi smo ozbiljan forum! ;)
 

markez

Član foruma
Hajde da i ja malo zakuvam. Pored numeracije vagona za odredjene vozove (teretnice), moglo bi im se pronaci i tacni datumi REV. To bi bio slag na torti.
 

NClight

Hybernated
E, samo nam je još i ovo trebalo... sami :geek: perverznjaci. >:D:
Šta ću, nemam druge nego pustiti vas da nam forum preplavite brojevima, oznakama i lijepom foto-dokumentacijom >:)
Kao što rekoh... samo naprijed, imate svu logističku potporu ;)
 

Vedi

Član foruma
markez kaže:
Hajde da i ja malo zakuvam. Pored numeracije vagona za odredjene vozove (teretnice), moglo bi im se pronaci i tacni datumi REV. To bi bio slag na torti.

Uhhh, ovo je već skoro nemoguća misija... :D

Nego, idemo po redu, prvo budem napisal sve tipove vagona koji su se koristili za poslovne vlakove, podatke iznosim za ŽTP Zg:

Al 19-10 GOŠA 1965. - 1971., grijanje 1-kanalno Friedmann, postolja GOŠA-8 i GOŠA-9 (Wegmann)
Al 19-30 GOŠA 1968., grijanje 1-kanalno Friedmann, postolja GOŠA-9 (Wegmann)
Al 19-00 GOŠA 1968., 1969., grijanje 1-kanalno Friedmann, postolja MD-36
Al 19-80 GOŠA 1977., grijanje 2-kanalno Friedmann, postolja GOŠA-23 (Wegmann) InterCity
Al 19-70 GOŠA 1983., grijanje 2-kanalno Friedmann, postolja GOŠA-26 (Wegmann) InterCity
Al 19-70 GOŠA 1985., 1986., grijanje 2-kanalno Friedmann, postolja GOŠA-100 (MD-52), novi čeoni prozori, InterCity

Kasnije stavim i bojanja..
 

nik

Veteran foruma
Ideja sa skupljanjem slikovnih i tekstualnih podataka za prijedloge JŽ/HŽ modela na bazi Goša Y ACME je dobra ali nije dobro riješena. Ovako po temama i sa hrpom citata je nepregledno a pogotovo što ne znaju svi koje je koje Goša okretno postolje, kako izgleda koja generacija vagona itd. a podaci/slike trebaju biti skupljeni od što šireg kruga ljudi. Treba to nekako drugačije i preglednije koncipirati i strukturirati na forumu. Čim nešto osmislim napišem...
 

nik

Veteran foruma
nik kaže:
Ideja sa skupljanjem slikovnih i tekstualnih podataka za prijedloge JŽ/HŽ modela na bazi Goša Y ACME je dobra ali nije dobro riješena. Ovako po temama i sa hrpom citata je nepregledno a pogotovo što ne znaju svi koje je koje Goša okretno postolje, kako izgleda koja generacija vagona itd. a podaci/slike trebaju biti skupljeni od što šireg kruga ljudi. Treba to nekako drugačije i preglednije koncipirati i strukturirati na forumu. Čim nešto osmislim napišem...

Evo ovako...
Predlažem podforum na "Modelarstvu" koji bi se zvao otprilike "Prijedlozi domaćih bojenja/oznaka velikoserijskih modela".
U njemu teme za svaki tip i/ili generaciju vagona gdje bi se stavljali podaci i minimalno komentiralo a na početku teme bi bio uvod sa slikovnim, podatkovnim i tehničkim opisom vagona iz iste. I uz svaku tu temu jednu "zaključanu" temu gdje bi se od strane moderatora stavljali i ažurirali konkretni podaci skupljeni iz "vezane" javne teme.
Naslovi tema otprilike ovako "Goša Y, Al 19-30, 1968.".
 

nik

Veteran foruma
Što se tiče konkretno ove teme moj prvi prijedlog za neki poslovni vlak bi bila "Sava" sa vagonima iz 1977. I to u dva seta; vagoni sa relacije Ljubljana-Zagreb-Beograd (ti su, pretpostavljam, ŽG Lb) i jednom setu (npr. 2) i Zagreb-Beograd (ti su, pretpostavljam, ŽTP Zg) u drugom setu (npr. 4). Taj vlak je povezivao 3 sadašnje države i modelarski potencijal mu je najveći. Naime poslovni vlakovi su zanimljivi uglavnom samo modelarima sa područja exYU. Znači set (u dva dijela) bi se trebao prodavati kao "JŽ Sava-Express I, Ep.IV" i "JŽ Sava-Express II, Ep.IV" i vagoni bi trebali na sebi imati otisnute odgovarajuće kursne table. Dodatne relacije isključivo kao naljepnice/dekali (original od ACME uz modele ili da netko "odavde" to printa i prodaje).
 

nik

Veteran foruma
"Marjan" (?) ranih 70-ih.

31892248.jpg


11715310.jpg


"Sava" kasnih 70-ih.

51851506.jpg


54693858.jpg


"..." 80-ih.

87650466.jpg


Fotografije iz moje zbirke.
 

NClight

Hybernated
@ nik
Hvala na konstruktivnom doprinosu... baš radimo na tome da uvedemo malko reda i pojednostavnimo snalaženje po "domaćim" temama.
Tokom večeri ili sutrašnjeg dana ćemo organizirati stvari...
Do tada, isprika za O.T. u temi i nastavite u revijalnom tonu o poslovnjacima ;)
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Podržavam nikov prijedlog da se Goša Y vagoni obrade zasebno , po serijama proizvodnje, zajedno sa tehničkim podacima i slikama, da svi čitatelji dobe predodžbu o tim najpopularnijim vagonima kod nas, a što danas -sutra može poslužiti za mogući novi model! :palac_gore: Mogu se odraditi i sheme bojanja! To bi kasnije predstavljalo osnovu i referencu za slaganje kompozicija poslovnih, a i međunarodnih vlakova, tako da nisam siguran u koji bi podforum zapravo mogli tako nešto staviti! Radilo bi se o podacima pravih vagona, a sve u cilju da se prvo dobe modeli, za zatim i sastave kompozicije od tih modela... :hmmm
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh