Predstavljamo proizvođače cestovnih modela: WSI Models, NL

speed2

Član foruma
Već nekoliko modela ovog nizozemskog proizvođača imam kod sebe, a jutros mi je stigao i DAF LF Hybrid. Inače, samo oni rade Dafa LF u 1: 87 mjerilu. Modeli su metalno- plastični: znači, kabina i nadogradnja su u pravilu metalni, a šasija plastična. Cijene su pristojne- ali ne očekuje se kvaliteta izrade kao u Herpe. Zanimljive su im labudice, koje su dosta realne, razvlače se, imaju obojane detalje i sl.

Mislim da je i još jednom kolegi s foruma ovih dana stigla naružba od njih (koja nam je malo kasnila radi blagdana), pa neka i on predstavi svoja vozila :)

Uvoznik WSI- a za Hrvatsku je tvrtka koja je uvoznik i Noteboom labudica- Condion d.o.o.
Narudžbe i informacije dostupne na: https://www.facebook.com/Maketekamiona?fref=ts

1390387717-726-x-415px-DSCF0979.JPG


Osim 1: 87 modela poznati su i po 1: 50 modelima, koji su im vrh vrhova po pitanju detalja. Ali zato su i na cijeni visoki, pa ih ima od 35 (neutral) do preko 150 € (airbrush šleperi).

1390388021-720-x-498px-DSCF0452.JPG


1390388150-1500-x-844px-6807972539_2a754aa366_o.jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh