Predstavljamo proizvođače cestovnih vozila: Siku

  • Thread starter Anonymous
  • Datum prvog posta

hyperion

Veteran foruma
Nego što im nisi predložio da stave neki drugačiji noviji 8x4 tegljač (MAN TGA, MB Actros MP3 ili MP4, Volvo FH16, Scania R 09, Iveco Stralis, DAF XF105, ) kad si im već davao prijedloge?
Tada još nisam znao, da prikolica ne bi izdržala ovakav teret.
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Ovo su izveli najlakše jer imaju postojeći model i kalup samo su boju promjenili ;)
Neznam kakav bi im prijedlog morao poslati i šta napisati da ulože novce u izradu i izbace potpuno nov model :)

Inače, model mi je u ovoj boji baš ono što mi je trebalo..sigurno dođe na red za nabavku ...:palac_gore:
 

hyperion

Veteran foruma
Slao sam ja njima nekih 10 prijedloga, što bi izrađivali. Možda iduće godine dočekamo nešto novo. Svakako ću uz nove modele napisati To sam ja predložio! :D
 

hyperion

Veteran foruma
Na ovoj stranici sam našao Siku 1627 Class
dscn5457-16d671f.jpg
 

ninoantoncic

Član foruma
poštovanje kolega, nas dvoje smo si kolege što se tiće siku modela volio bih vam predstaviti svoje modele, nemam ih baš puno ali krase moju maketu.
Imam ih još, hvala
Nino
 

Attachments

  • P1010023.JPG
    P1010023.JPG
    292 KB · Pregleda: 30

Killer9990

Poznati forumaš
Ahaa. OK. Sada mi je jasno.
Čuj, ako stigne u dogledno vrijeme i kod nas, ako cijenom bude povoljno, dimenzijama prihvatljivo & dovoljno detaljno, zašto da ne ?

E sad što se prijelaza s konja na magarca tiče, ako (a na žalost je tako) 'plastičnjaci' predvođeni Herpom, a slijede ih AWM, Wiking, Brekina... nemaju prihvatljivu konkurenciju za neke sektore maketa, a Siku ima - zašto da ne !
:sef:
 

hyperion

Veteran foruma
Nakon iznenađenja da če u Hoferu imati Maerklin vlak, sam prije sat vremena doživio iznenađenje u Lidlu. Na lageru imaju razne 1:87 Siku modele. Ja sam uzeo ova dva:

Moja treća kiperica u tom bojanju, cijena 5,99 €

img2764.jpg



I kamion s nekakvim kontejnerima koji je izašao 2003, no kasnije se više nisu mogli kupiti u trgovinama. Cijena 8,99 €.

img2765.jpg



Imaju još nekoliko komada. Sječam se, da ste neki bili zainteresirani za kiperice i pitali me, gdje da se kupe. Pa evo, zainteresirani se javite na pp i mogu uzeti koji, pa mogu donijeti na susret iduću subotu.

Uz to imaju još američki šleper s europskom prikolicom, te autokran poput ovog, samo da je ruka u cjelosti izgled mostovne konstrukcije, te kuka se spušta/podiže špagicom.

img2914a.jpg



Imaju i razne modele, koji nisu u H0. E da Killeru9990, kao uvijek sam i ovaj put bio sam sebi (uranjeni) Sv. Nikola. :)
 

hyperion

Veteran foruma

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh