Predstavljamo proizvođače cestovnih vozila: Welly/Wollmer

hyperion

Veteran foruma
Radi se o njemačkoj firmi s proizvodnjom u Kini. Vrlo dobro napravljeni modeli, koji se pojavljuju pod dviju robne marke. Pa bi za početak prikazao, kako je Wollmer cestovno vozilo u stvari Welly.

img2935a.jpg


img2936a.jpg



Jesu jednaki?

img2937.jpg



Cijena nekoliko € po komadu, a u ZG po cijeni čak samo 16 kn. Treba ih imati u kolekciji ili na maketi.
 

hyperion

Veteran foruma
@zdaki i ostali, koji ste specializirani za cestovna/drumska vozila, to su kompleti o kojima sam pričao

welly.jpg


Pokušavao sam staviti i slike s linka, ali ne ide

http://forum.motorclassico.pt/showthread.php?t=3958

U siječnju/januaru 2008 sam u Lidlu kupio gornja dva kompleta sa druge slike, izgleda da je to baš bila posebna ponuda u Lidlu (ovo na stranici je iz studenog/novembra 2007). Žao mi je da nisam uzeo svih 6 kompleta, ali sam ih uspio dobiti posebice. Samo mi nije jasna cijena: komplet s 4 vozila košta jednako ko danas 1 vozilo.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh