Prerada EMD G22CU u G26C (JŽ 664) Ličanka (HŽ 2062) - NATJEČAJ

SBB-CFF-FFS

Aktivan član
Supporter (2016)
A tek da onda Rocove vidite...
ma, Roco ok, cijena mu je između 45-50 eura za komad, mislim halo, za Tadnss? par eura na to i imaš ACME putnički koji poželiš. Rivarossi mi izgleda po svemu sasvim solidno, od okretnog postolja, NEM kupplunga pa na dalje... fora je šta se i krov vagona otvara kao kod pravih :)

31,90€ je sasvim primjerena cijena za ovaj vagon. Pakiranje mu je da padneš na stražnjicu... stvarno svaka čast za Rivarossi, firmu o kojoj sam ja apriori imao nisko mišljenje..
Nota bene, dućan iz Italije mi nije uzeo niti centa za poštarinu u HR :)
 

adi

Član foruma
Evo da javim da su karoserije sa dekalima napokon stigle i da je kolega wile e coyote odradio fin posao.izgleda da ce bit nesto od njeg.jos kad bi postavio koju sliku bio bi pravi.☺
 

Wile E Coyote

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Toliko ste me svi zasipali s poslom da ni spavati ne stignem...vidim da je zlaya odradio posao sa slikama...
 

mmatja

Poznati forumaš
Pozdrav,
Nadam se, da je tema prava...:andjel:
Evo nešto iz "Lendavske radionoce"...
dscn3421.jpg


dscn3423.jpg


dscn3425.jpg


A kako to vozi, može se vidjeti ovdje: http://www.malezeljeznice.net/forum/index.php?threads/maketa-iz-lendave.1943/page-36
L.P.
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Morat ću koji dan do Sini-ja da vidim to iz blizine.
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
PROOOOOMAŠAJ!!!!:cool_2:

Malo lakše sa toliko velikih slova i uskličnika!
To jel to promašaj ili nije, nije niti bitno sad kad je sini napravio lokomotivu, a spor između SBB-a i kolege sinija sam riješio iz svog đepa a ne iz tvog! Koliko znam, nisi ti platio onih 5 lokomotiva pa se nemoraš time niti hvaliti. Kolega je već jaaako dugo baniran i bilo bi ok da ga vrate na forum pa da sam predstavi svoje radove, a ima ih mnogo koliko imam prilike uživo vidjeti svako malo.
Svaka čast kolegi na Odličnim radovima!
 

Goran

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter 2020
Kad bi barem išle u serijsku proizvodnju ...
mmatja jel ima kakvih naznaka za naručivanje i izradu po naruđbi ili će ti modeli biti samo za Vas iz Lendave
 

1borna

Veteran foruma
Tko je najbliži tome prve djevojke....:vrag2:
/obično kažu da treba propustiti prve serije nečega dok se proizvodnja uhoda/
 

Mon

 
Osoblje foruma
...nije niti bitno sad kad je sini napravio lokomotivu...
Sve zasluge za ovaj model ima ZES, a ko želi detaljnije informacije nek se čoveku lično obrati, da ne budemo igrali "pokvareni telefon".

......Kolega je već jaaako dugo baniran i bilo bi ok da ga vrate na forum pa da sam predstavi svoje radove...
"Kolega" je timu Foruma poručio da više neće da učestvuje u radu istog i maknuo/obrisao/sklonio svoje tutorijale, fotografije i sve ostalo koje je mogao.
Na primedbu Tima da su nekim kolegama njegovi tutorijali/postovi veoma potrebni i da je zbog njih poželjno da materijale vrati natrag se dotični oglušio
i potvrdio da neće da učestvuje na ovom Forumu; iz ovog ne vidim neku logiku u tvrdnji da bi on sam pretstavljao svoje radove.

PS: "kolega" je na ovom forumu registrovan i sa drugim imenom tako da je prisutan na forumu da tako kažem svakodnevno.
.
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Kolega je već jaaako dugo baniran i bilo bi ok da ga vrate na forum pa da sam predstavi svoje radove, a ima ih mnogo koliko imam prilike uživo vidjeti svako malo.
Svaka čast kolegi na Odličnim radovima!
Pitanje je od čijih dijelova i na koji način je nastao ovaj model, jer se po drugim forumima piše nešto malo drugačije. ...:harakiri
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Ja sam zaboravio onu štoriju o loksama..pa sam naletio..
Nisam mislio "ulje na vatru doljevati", iako kad je kolega @draženzki napisao komentar sjetio sam se..
U svakom slucaju isprika ako sam koga nehotice zakacio bilo na koji način.. ;)

A model ciji god da jeste .. pozdravljam i jako mi se svidja :palac_gore:
Ako tko ima jos koji detalj da napise.. neznam sto se na kapaljku daju informacije.. :)
 

mmatja

Poznati forumaš
Poštovane kolege...
Da nebi dalje "mudrovali" u vezi tog modela želim napisati samo to, da sam ja to objavio striktno na želju onog, koji ga je napravio i nemam nikakve veze s tim.... Za sve daljne informacije u vezi tog modela, se molim obratite onome, koji ga je napravio...
L.P.
 

adi

Član foruma
Ja neznam cemu tolika tajna oko toga ko je napravio model.lokomotiva izgleda odlicno.za moj ukus ekstra dobro.pa skoro ko iz tvornice.neznam sta ce drugi rec ali ja sam svoje misljenje reko.zanima me jos vise detalja oko modela.motor ,postolja,izrada itd.vec kad nas palis ovim slikama daj jos nek gori sve;)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh