Prle modeli

Bero01

Veteran foruma
Ova dva plava vagona za drijeva su mi nešto poznati....
:D
Tko je proizvođač ovih stočara (3 pack) u kutiji? Mehano?
Nisam još vidio takav pakung.
 

prle kc

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Ova dva plava vagona za drijeva su mi nešto poznati....
:D
Tko je proizvođač ovih stočara (3 pack) u kutiji? Mehano?
Nisam još vidio takav pakung.
Naravno stigli su iz Sesveta, da stočari su mehano, bilo ih je u Zagrebu na burzi samo im je cijena bila ajoj.
 

prle kc

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Kc ekipa na djelu: Kolega Lost train zaželi novi DB vlakić, ponudi u zamjenu dva VI trainsa, ja pristanem, DraženZKI kupuje u Lippe neke tračnice, ja dodam za vlakić i nešto tračnica i dekodera i svi sretni!
vit1.jpg vit2.jpg vit3.jpg vit4.jpg
Lupeto i minueto, dva minueta zakopčani, moj naklon kolegi Lost train koji je našao sve što mi treba od sitnih dijelova!!!!
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Kc ekipa na djelu: Kolega Lost train zaželi novi DB vlakić, ponudi u zamjenu dva VI trainsa, ja pristanem, DraženZKI kupuje u Lippe neke tračnice, ja dodam za vlakić i nešto tračnica i dekodera i svi sretni!
View attachment 85657 View attachment 85658 View attachment 85659 View attachment 85660
Lupeto i minueto, dva minueta zakopčani, moj naklon kolegi Lost train koji je našao sve što mi treba od sitnih dijelova!!!!
pravi timski rad i uigrana akcija:) :)
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Borna, to uopće nebi bilo interesantno jer bi se jedne te iste stvari tada trebale vrtjeti u krug, ovak se ipak tu i tamo nešto i kupi.
Al ova zamjena je zaista nevjerojatna!
Prle dobije dva vlaka od Vitrains-a za jedan Pikov 440 !? :o
Baš sam više nego ugodno iznenađen!
Htel se moj Matija zagledati dublje u paket, al reko nemoj, imaš svoj pouzdani Mehano!
Taj deal su vjerojatno dogovrili uz demižon vinčeka, ili su se igrali s biljčicama za maketu :cool_2: ( dok je demižon bil pri kraju ):hahahaha:
Pokušavam stvar sagledati s obje strane, ali ne uspjevam razumijeti. :hihihi:

No, da se vratim na temu; Prle, odlične prinove! :cool1:
 
Last edited:

prle kc

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Zar ne bi bilo zgodno da si vi u krug međusobno mijenjate razne vlakove, tako bi godinama moglo ići i imali bi
dojam da stalno imate nešto novo ? :hmmm:
Moram priznati da ne kužim kaj je pjesnik htio reći!?? Kolega je svojedobno povoljno kupio te vlakove od kolege Tonija kao i neki drugi kolege sa ovog foruma, a ja sam ih kupio od kolega koji ih prodaju, samo što sam sad za njih kolegi kupio novi Piko expert jer je bio takav dil. Ne ide ništa u krug jer od mene teško idu modeli van jer kupujem ciljano.
 

prle kc

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Kulko znam, KC ekipa, zvanično ima tri (3) člana, neznam kak si našel četvrtog, a Tomislavm - se izgubil!?:citaj:
Možda nisam dobro informiran... :(
Matematika ti je slaba strana, bum te tužil sestri, navči se brojiti do pet!!
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
pitaj ih gdje im je forumska lokomotiva hahahha (@Damir :)
Forumsku loksu, jedan lik z Viškova je prodal za masne pare i ve dok ga pitamo da nek da neke smjernice gde je lokomotiva se bila, nastala je tišina.
I ve kakti ju oče natrag odkupiti od lika kam ju je prodal, al of ju neda nikak od sebe, jer je to ispalo umjetničko djelo! :respect:

Navodno da je to tak... :vrag3:
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Forumsku loksu, jedan lik z Viškova je prodal za masne pare i ve dok ga pitamo da nek da neke smjernice gde je lokomotiva se bila, nastala je tišina.
I ve kakti ju oče natrag odkupiti od lika kam ju je prodal, al of ju neda nikak od sebe, jer je to ispalo umjetničko djelo! :respect:

Navodno da je to tak... :vrag3:
hhahah
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Matematika ti je slaba strana, bum te tužil sestri, navči se brojiti do pet!!
Je; ve mam ekipa ima fanj članova dok je dobro ispalo, a ti se ne jave po par meseci i ni ne pozdrave na cesti. A ko je peti?
Pod ekipu smatram članove foruma koji se mogu družiti bez ikakovih zamjerki i durenja, te su uvjek spremni pomoći!

No nećemo kvariti ovu odličnu temu.
Sorry kolega Prle!
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh