Promotivna lokomotiva - Malezeljeznice.net

1borna

Veteran foruma
O pa ti onda možeš lako i brzo do njih, ako zatreba i pješice?
Mogao bi otići i na drugu strano do Zeljka u Mošćenici (pod predstavite maketu ćeš naći njegovu)
 

prle kc

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Hmm, nema nam niti @Damir već duže vrijeme?
Bit će da je ćapal lokomotivu i otišao je dobro prodati u EU :vrag2:
Hm, nema lampavog šokca, niti izbrisanog člana2, Hypi više ne baljezga gluposti, čovjek nema koga banirati pa odmara :yes:yes:hihihi::hihihi::hihihi: !!!
 

Igor

Član foruma
Borna,još uvijek je kod mene.Organizirao sam transport promo lokomotive za Zagreb prije mog odlaska na GO,ali...
Sada molim jednog mog kolegu sa posla da ju uzme sa sobom idući vikend kada ide za Zagreb.Već mi je stvarno neugodno zbog toga.
 

Mon

 
Osoblje foruma
...
Molim sve prisutne da se dogovorimo oko sudbine ove lokomotive.

:)
Moje je mišljenje da model treba pripadati depou kolege @tomislavm jer su i ideja i model od njega krenuli. :respect:
Naravno, svaka čast svima koji su na bilo koji način sudelovali u dogradnji loksice i doveli je do ovog nivoa unikatnosti na kojem je sada, skidam kapu!
Nek model stoji u depou kolege Tomislava a ukoliko se jave zainteresovani da ga na određeno vreme imaju kod sebe
neće biti teško da se tender napuni, vatra naloži pa da loksica krene na put kroz otvorena vrata depoa. :cool1:
.
 

1borna

Veteran foruma
Slažem se sa Monom, prva prilika da mu se lokomotiva uruči je u Virovitici. Ukoliko tamo dođe netko iz udaljenih krajeva može ju privremeno povesti na put pa prvom prilikom vratiti?
Svakako bi ju trebalo izložiti na izložbi KŽMZ-a iduće godine u Tehničkom muzeju!
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh