Promotivni kamion DPŽ-a "Štacion"! ;-)

Damir

 
Osoblje foruma
Bravo Joško! Odlične fotke Makarske i Biokova. Kako kaže Tomo,kad još malo zatopli eto nas u vižitu.:ples2:
 

lebic

Član foruma
Supporter (2016)
Limarska radionica Joško i sinovi d.o.o. na kamionu je ugradila štop svijetla, branik ispod pufera za kaćenje prikolice i gabaritne oznake te ograničenje brzine vožnje
DSC05170.JPG
I ovdje s novim gumama i felgama by Herpa
DSC05171.JPG
Štacion pozira s mojim maketama ovo je najskuplji zid kod mene u kući što se tiče €urića
DSC05173.JPG
 

lebic

Član foruma
Supporter (2016)
Štacionov kamiončić danas je bio u susjednoj Bosni i Hercegovini u posjeti prijatelju i kolegi "dj Zlaji".
Iz Baške Vode kroz "Tunel Sveti Ilija" Biokovo dug 4248m,Zagvozd-Imotski-GP Vinjani Donji (BiH) Sovići-Grude-Široki brijeg i rikverc prešli smo 135km
U pozadini se nalazi crkva Blažene djevice Marije u Širokom brijegu
DSC05175.JPG DSC05176.JPG
Kiša i magla pokvarile su nam panoramu Širokog brijega
DSC05177.JPG
 

lebic

Član foruma
Supporter (2016)
Evo i kilometraže s današnjeg izleta u Mostar (BiH)

Baška Voda-Tunel Sveti Ilija-Zagvozd-Imotski-GP Vinjani Donji-Sovići-Grude-Široki Brijeg-Mostar i nazad prešli smo 177km
 

Damir

 
Osoblje foruma
Natrag u Rijeku s njim što brže jer priprema se malo žešći EKŠN Ri ekipe!:papa:
Spominjani ekšn u SK i A je bio,ali smo zaboravili uzeti kamion tj. Thommo je zaboravio...:p
Molim kolegu @Pejc da oprosti što mu ga nismo poslali,ali i to će doći na red!:respect:
Btw. danas smo ja i Thommo bili u posjetu DLŽ Ilirska Bistrica (SLO) kamion je bio s nama i fotkali smo ga na rijetkom gostu ovih krajeva 664 :ples2:
IMG_9402.JPG
 

keniki7

Član foruma
... nije mi potpuno jasno: Kamion prestavlja društvo ljubitelja željeznica. Možda je trebalo pisati ...ljubitelja kamiona ?!?
... ili je možda u kamionu skriveni model lokomotive u "Z" mjerilu ?!?
 

Damir

 
Osoblje foruma
... nije mi potpuno jasno: Kamion prestavlja društvo ljubitelja željeznica. Možda je trebalo pisati ...ljubitelja kamiona ?!?
... ili je možda u kamionu skriveni model lokomotive u "Z" mjerilu ?!?
DPŽ Štacion ima puno članova koji uz željeznicu još vole i kamione,brodove,a ponajviše autobuse. Društvo se uglavnom sastoji od railfanova,a manje od modelara u želj.maketarstvu/modelarstvu.
Eto,kad se osnovalo društvo osvanula je ideja kamiona-putnika koji bi trebao reklamirati naše društvo diljem europe i svijeta tako da nije nužno da bude tračničko prometalo.
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Čuo sam da je u Norveškoj daleko hladnije nego kod nas a kad ono, kolega špancira u ljetnom look-u.
 
Last edited by a moderator:

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh