Prototip i model - teretni vagoni za prijevoz žitarica (serije G, H, U i T)

Thommo

 
Osoblje foruma
Mađarska je još jedna željeznička nacija koja ima puno vagona za prijevoz žita i sličnih tereta. Ti su vagoni i nama jako zanimljivi, jer su česti gosti na našim prugama, npr. baš sada u jesen ih dosta ima na potezu Vukovar - Rijeka, prijevoze soju i druge žitarice, prevlači ih RCC sa svojim Vectronima i Taurusima. Također se često vide i na pravcu Koprivnica - Zagreb - Ljubljana - Italija.

Već smo spomenuli da je MÁV u floti imao veći broj Gags zatvorenih vagona s grotlima na krovu, koji su mogli biti korišteni za prijevoz žitarica. No oni su nepraktični jer nema samoistovara - potreban je ljudski rad za istovar.
Negdje 70.-ih godina 20. stoljeća MÁV je nabavio specijalizirane T vagone s pomičnim krovom i gravitacijskim samoistovarom, tip Tadgs i Tagps.

Po podacima s neta, 365 komada Tadgs vagona proizvedeno je u Rumunjskoj, u Vagoane Arad S.A. (Astra). Ne znam točan podatak od koje godine su rađeni, ako netko zna neka nadopuni. Na netu se spominje 1978. godina kao početak proizvodnje, ali vagon oko broja 080 ima na pločici podatak da je proizveden 1993, pa mi ta 1978. nekako ne drži vodu.

Tadgs vagoni dugi su 21,64 m, imaju vlastitu masu od oko 28 t, a primaju maksimalan teret do cca 61,8 tona.

T - vagon s pomičnim krovom
a - s okretnim postoljima
d - s gravitacijskim istovarom, s podešavanjem, na izabranu stranu, visoko
g - za prijevoz žitarica
s - dopušten za "s" promet

Sa MÁV logom, prijelaz epohe 5/6
H-MAV Tadgs 31 55 082 4 063-9 am 17.05.2007 im Bhf Hatvan
https://flic.kr/p/49BXko
Kolodvor Borovnica u Sloveniji, lijevo je RCH Tagps vagon, 2016.
tadgs_4.jpg

U kolodvoru Rijeka, sa RCH logom, ep.6
tadgs_3.jpg
tadgs_2.jpg
tadgs_1.jpg

Dugački vlak s RCH Tadgs vagonima i "Gigantom", 6.9.2018.
https://flic.kr/p/2bnJ6f7
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Što se tiče modela MÁV Tadgs vagona - točnih nema. :neznam:

Roco i Rivarossi su imali modele u 1:87 obojane kao MÁV Tadgs, ali to je kalup za njemački Tadgs vagon. Otprilike je točne dužine, ali ima puno razlika, npr. nema onaj karakteristični obli krov, niti otvore na uzdužnim nosačima na krajevima vagona. Po meni može biti samo neki "stand-in", u nedostatku točnog modela.

Roco 66399
Roco-66399.jpg
( www.roco.cc/en/product/60049-232-0-0-0-0-0-005006-0/products.html )

https://flic.kr/p/cHcB9q
Rivarossi 6088
egyeb-gyarto-6088-rivarossi-gabonaszallito-kocsi-tadgs-mav-cargo-vi-288631.jpg

Rivarossi ispred, Roco iza
1602837703449.png
( https://indafoto.hu/optomi/image/9913567-b756d579/44639 )
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
20201017_161715.jpg20201017_161644.jpg20201017_161623.jpg

Eto pokoja slika današnjeg utovara.
Kamionima kipamo u usipni koš koji ima u dnu pužni transporter koji potiskuje kukuruz u elevator.
Elevator nosi do svoje gornje točke i tada kukuruz slobodnim padom kroz cijev ulazi kroz krov u vagon.
Gore na pokretnoj dizalici radnik gleda koja količina pada u vagon te pomoču veze komunicira s svojim kolegom koji traktorom povlači vagone da bi ravnomjerno usipali teret.
Inače kapacitet je oko 150 -200 t kukuruza na sat ali efektivno nam je prosjek 2 vagona 110-120 t.
Zbog ismjene kamiona, povlačenja vagona itd...
 

Martin

Poznati forumaš
Odlicno.......moze li tako i sve druge zitarice?
Kako se zna kad je vagon pun?
Mislim, ne vizualno, nego, po nosivosti?
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Tadgs vagon se ne može po nosivosti napuniti do kraja, obično oko 55 t stane unutra. Pšenica se važe po 2 kamiona na nosivist. Vozi se i uljana repica, ječam...
Jučer su se tovarili transcerelaresi, oni pak svaki za sebe imaju svoju nosivost i svaki za sebe imaju svoju nosivost i svi se moraju puniti u paru sa 2 kamiona. Naravno, svaki kamion ide u pretovar da se to uspije napraviti.
Malo je sav posao prašnjav i vlak se posi 2 dana pa tak 3 vlaka tjedno...
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Ne, bila bi bertoja napravljena, natkrilo bi se ali nemoguće je otkupiti i pedalj prostora tu kod mjesta pretovara, pruga je uz stari kvasac, koristi tu prugu i vegeta i jednostavno trenutno nije izvedivo. Ovo je dovoljno brzo, prije je kapacitet bil više nego prepolovljen.
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Super! Tnx za slike i opis radova! :cool1:
Koliko jedan vlak ima vagona, 25 cca? Tko radi manevru i vuču do Ri, HŽ Cargo?
Ovo za francuske vagone, moraju se puniti istovremeno s dva elevatora?
 

Martin

Poznati forumaš
Huh, moram priznat da sam malo zacuden tehnologijom....
Pred nekih 40 godina bio sam na praksi u ogulinskom mlinu......
Taman su bili napravljeni silosi. Gledao sam kako se i iz vagona, i iz kamiona istresa na resetku, i onda elevatori pune silos. Ili, kamioni pune vagone....
Ali, to je tako brzo islo.....
Rekoh, pred nekih 40 godina......
 

prle kc

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Huh, moram priznat da sam malo zacuden tehnologijom....
Pred nekih 40 godina bio sam na praksi u ogulinskom mlinu......
Taman su bili napravljeni silosi. Gledao sam kako se i iz vagona, i iz kamiona istresa na resetku, i onda elevatori pune silos. Ili, kamioni pune vagone....
Ali, to je tako brzo islo.....
Rekoh, pred nekih 40 godina......
Tako bi bilo kad bi išlo iz silosa, ali privatnici nemaju prugu do svojih silosa pa koriste industrijski kolosijek Danica.
Super! Tnx za slike i opis radova! :cool1:
Koliko jedan vlak ima vagona, 25 cca? Tko radi manevru i vuču do Ri, HŽ Cargo?
Ovo za francuske vagone, moraju se puniti istovremeno s dva elevatora?
obično su 22 do 27 vagona, prevoze cargo, trans agent, RCCC, zavisi sa kim je ugovor
 

Martin

Poznati forumaš
Kako onda, napuni se nekoliko vagona, i to odveze, ili se ceka da se narovari cijeli vlak?
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Sutra budem poslikal malo više toga objasnim. U setu punimo po 20-22 vagona kulko nam stane na kolosjeke.
 

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
Ali čemu bi mirili baš u Tovarniku lokse, pa to je bila nekad sporedna stanica, samo jedan u nizu na magistralnoj pruzi. Do 1966 čak je veću važnost imala nedaleka Ilača, ali i tako su i od Vukovara vlakovi bili organizirani do Rume.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh