Razne stvarčice/dodatci za modele

adi

Član foruma
;) Momci.ako neko naleti na krovne klime za lokomotive molio bi da mi javi.placam pice:pivo:
 

Thommo

 
Osoblje foruma
USA firma BLMA ima neke moderne u HO i N, sad ne znam kakve točno tražiš.

4552e.jpg

http://www.blmamodels.com/cgi-bin/w...2&cols=1&&c=detail.htm&t=main.htm&itemid=4552

Npr. na HŽ 1061 je donekle slična, pokrivena limom.
P3310051.jpg
 

adi

Član foruma
Znam da ih ta firma proizvodi.ima ih u walthersovu katalogu ali nisam ih mogo naci u trgovinama eu.samo u usa.ako kome naleti da zna bio bi zahvalan.ako je ko u mogucnosti naruciti iz usa za mene ja bi bio zahvalan i pocastio.trebaju mi za modele jer su isti na nasim lokomotivama
 

1borna

Veteran foruma
Hmm, ako možeš napraviti cijelu lokomotivu onda možeš napraviti i tu malu zaobljenu kutijicu!
Ja bih ju najlakše napravio od mekog drveta ili plastelina čak?
 

adi

Član foruma
Prijatelju 2 klime kostaju 4 dolara.dok ja to izrezem,izturpijam i obojim treba vremena i nije ni blizu kao gotov model.mislim da ta 2 dolara nece nikog otjerat u bankrot:hihihi: a bit ce fin detalj na modelu.
 

1borna

Veteran foruma
Probaj se malo poigrati plastelinom (ima ga i u bijeloj boji), za čas se oblikuje, nožićem se urežu bočne crte i oboje crno (plastelin se može
uspješno obojiti, ja sam si u mladosti radio razne modele ferrarija i sl. na taj način, jedan još živi u vitrini AMK Zagreb)
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Vidis..plastelin hmm:hmmm: Ne znam za klimu ali neke stvarcice bi se mogle odraditi sa njim!

Postoji jos jedan jako zanimljiv materijal..masa za pravljenje zubnih proteza! Ima se dovoljno vremena dok se na stvrdne da se napravi nesto..
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh