Restauracija starog modela vrtne željeznice

Marko 0909

Član foruma
Još od prošle godine htio sam si nabaviti europsku mallet parnu lokomotivu. Tražio sam nešto što ima prihvatljivu cijenu kada se sve uzme u obzir i ima mogućnost za preradu.

Tako mi je za oko zapela jedna stara i zaboravljena tavanska lokomotiva.

Slike su sa e-baya koje je postavio sam prodavatelj.
Maletica 1.jpg
 
Last edited by a moderator:

Marko 0909

Član foruma
Vidi se da lokomotiva ima znakove istrošenosti.
Maletica 2.jpg

Slika kabine
Maletica 3.jpg

Vidljiva oštečenja bočne strane spremnika vode.
Maletica 4.jpg

Slika kabine
Maletica 5.jpg
 
Last edited by a moderator:

Marko 0909

Član foruma
Postolje 1

Na slici se vidi da je dno postolja čisto, nije izgrebano od šljunka, granja, lišća i naravno vijci nisu zglodani. Kotači imaju čistu i malo pohabanu dodirnu površinu što je bilo ključno za moju odluku da se pridružim licitaciji. Iako model na prvi pogled pokozaju jasne i vidljiva oštečenja koja nisu zanemariva (vidljivo iz prethodnih slika) s druge strane (donje) daje mi do znanja da model ima potencijala i da je to projekt u okvirima mojih znanja i financijskih mogućnosti.
Maletica 8.jpg
 
Last edited by a moderator:

Marko 0909

Član foruma
Nakon pregleda ustanovio sam da je kotač na kojem su sve moguće poluge pričvršćene strgan morao sam to pod hitno popravit.

slika 1.
rastavljanje 1.jpg

Slika 2
rastavljanje 2.jpg

Slika 3.
rastavljanje 3.jpg

Slika 4.
rastavljanje 4.jpg

Slika 5.
rastavljanje 5.jpg
Kvar je popravljen
gunner-smiley.gif
 
Last edited by a moderator:

Marko 0909

Član foruma
Nakon što sam uspio popraviti kvar za koji mi je trebalo dobrih sat vremena, slijedilo je olakšanje kada sam pronašao prekidač kojim se određuje režim rada. Pristupačno, originalno i dobro zakamuflirano.
rastavljanje 6.jpg
 

Marko 0909

Član foruma
Odvajanje kompletne gornje šasije od okvira.

Iako je inekcija služila za podmazivanje nekih djelova došlo mi je da se pikam s obzirom koliko posla imam/imao.
rastavljanje 10.jpg
 

Marko 0909

Član foruma
Kad sam sve posložio odlučio sam nakon 5-6 sati rada uzeti pauzu. Na bočnim stranicama duplofanom su pričvršćeni utezi s pijeskom koje je montirao prijašnji vlasnik. (idealno za švercanje
black-eye2-smiley.gif
)
rastavljanje 12.jpg
 

Marko 0909

Član foruma
Prašina koja se uvukla između najfinih detalja bilo je problem očistiti alkoholm i krpom pa sam zato uzeo škaf stavio u njega toplu vodu i alkohol (za pranje stakla), te zagnjurio bojler da se ta prljavština razgradi. Nakon što je ostao potopljen neko vrijeme uzeo sam kist i njime ispirao prljavštinu između zakovica, ručki, bridova...
rastavljanje 13.jpg
 

Marko 0909

Član foruma
Ovdje se jasno vidi kako je izveden zvuk. Zvučnik je rastopljenom plastikom zaprtvljen na okno od utega. Sam zvuk u smislu tematike je jako zanimljiv, no zvučnik stvara šumove i tonove koji postanu iritantni nakon nekog vremena.
rastavljanje 14.jpg
 

Marko 0909

Član foruma
Postolja su u potpunosti rastavljena i očišćena od stare masti i prljavštine. Na slici se vide kontaktni pinovi koji nisu jako istrošeni i nije im potrebna zamjena, ali zato vratiti ih u cijev i zatim položiti osovinu je dug posao, u ovom slučaju x 2.
digg-in-smiley.gif

rastavljanje 15.jpg
 

Marko 0909

Član foruma
Kod duže vožnje motor se zagrije i tovatna mast što vrtnjom osovina, što toplinom "slijeva" se na dno (gubi toplinu) u kadicu ( Slike podvozja ) u kojoj se opet putem zupčanika penje prema pužnom prijenosu. Na taj način se redovito podmazuje i malo hladi. To su neki od razloga zašto lokomotiva ima tihu i konstatnu vožnju neovisnu o njenoj brzini i opterečenju.
rastavljanje 18.jpg
 

Marko 0909

Član foruma
Nakon što sam odstranio sve što je iziskivalo neku vrstu posla ostao je samo ovaj "levitirajući" okvir kojeg sam na kraju zamjenio novim kako bi se nanovo moglo napraviti adekvatno ozvučenje po pravilima jednog člana KŽMZ-a.
rastavljanje okvir.jpg
 

Marko 0909

Član foruma
Jednom prilikom ima tome već jedno mjesec i pol dana člna kluba mi je savjetovao da se poigram sa zvukom na način da zvučnik (stari) od lokomotive maknem i spojim zvučnik od Hi - Fi linije i ostao sam ugodno iznenađen koliko je to bila kvalitetna reprodukcija.

Usporedba:

Stari zvučnik


Hi - Fi zvučnik


Kad sve zbrojim, da sam maleticu doveo u adekvatno vozno stanje trebalo mi je sveukupno 18 radnih sati i 60-tak eura za dijelove. Uživao sam u slaganju i raznim probama, ali najveći gušt mi je bio da pokažem jedan ovakav osebujan model ljubiteljima željeznice.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh