Riječna dolina [Komentari]

  • Thread starter Info [Bot]
  • Datum prvog posta
I

Info [Bot]

Guest
Ova je tema vezana i služi isključivo za komentare nacrta i skica sa portala, objavljenih pod naslovom: Riječna dolina [Komentari]
 

Didy

 
Osoblje foruma
Da, slazem se da bi trebalo ubaciti linkove u ove teme koje sluze za komentiranje. To mi je na "To-do" listi i sigurno ce biti implementirano u skorijoj buducnosti samo sto trenutno rijesavam neke druge stavke, malo vaznije od ove, sa iste liste. Ali u svakom slucaju ce biti i to napravljeno.
 

MrVirus

Poznati forumaš
sve 5, to je bila moja mala digresija. ili nek autori tekstova sami stave taj link. ako mogu pomoći u tim stvarima slobodno javi...
 

Didy

 
Osoblje foruma
Hvala na sugestijama jer svakako nam je drago kada vidimo da se clanovi interesuju i predlazu poboljsanja. Kao sto sam rekao vec je planirano da se linkovi na tekstove nalaze u prvoj poruci i vrlo brzo ce se to i doraditi.

Sto se tice pomoci nazalost radi se o custom made kodu koji sam pisao iskljucivo za portal tako da se neko drugi tesko moze brzo snaci u njemu... Ali svakako ako zatreba pomoc javit imat cu vas na umu ;)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh