rudnik lignita u albaniji

Davor

Veteran foruma
Pre par meseci sam postavio taj video na railserbia.net. :D Na pauzi, pantograf u jaknu da se ne zagubi. :D
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
piccolo kaže:
brojcile kaže:
Pa dal je moguce da tako rade u tim uslovima..

...sve je moguce moj brojcile, sve...
Naravno a da nema onog rucnog pantografa,mislim da bi video bio tuzan a ovako je malo smesan :)
Tek ona kutija sa elektrikom sto je izvrnuta pa se sve vidi mislim uzas hehehee! Kako ih sve ne pobije struja nije mi jasno :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
 

hyperion

Veteran foruma
brojcile kaže:
Tek ona kutija sa elektrikom sto je izvrnuta pa se sve vidi mislim uzas hehehee! Kako ih sve ne pobije struja nije mi jasno :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Moje kolege su kod posjeta u GEN Energiji bili pod naponom 1 000 000 volta. Stvar je u tome, da struja putuje po površini njihove kože, a ne kroz tijelo - pojav, suprotan Faradayjevom kavezu.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh