Sanos S14 u H0

Mon

 
Osoblje foruma
Mon, kad češ početi skupljati narudžbe? :) Ovo izgleda fantastično, nadam se da bude i 3D print takav ;)
I ja se nadam Gorchi! :)
Kao što je bilo sa YUGO-m 45 , tako će biti i sa ovim SANOS-om. Printat ću jedan primerak radi kontrole spajanja i prikazat ću ga ovde.
Onda ako vam se svidi moći ćete da ga sami naručite, najverovatnije kod Shapeways-a.

... bez rezinskog printera pa odljevka u kalupima nema dobrog produkta...
Ja ne znam kakve printere Shapeways koristi Zlajo, sigurno su puno bolji nego što su kućni printeri.
Isto, zavisi u kojem se materijalu print naruči.
3D 1:87 printana stakla za YUGO:

Yugo45 3D printing staklasm.jpg
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
U kojoj je fazi Yugo?? Nisam to upratio ili sam smetnuo informaciju??

A Shapeways moze i u metalima printat tako da to nije frka.. (nisam.znao da ce biti tamo ponudeno) (y)
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
@Mon exstremno dobro .. predobro..

Odmah ga nagovaraj da radi S 415..
Ko dijete sam sanjo da mi je imati taj model.. :)
 
  • Like
Reactions: Mon

Mon

 
Osoblje foruma
Hvala svima na lepim rečima, valjda će mom dizajneru dati snagu za nove radne pobede! :naklon:

Šta reći, osim :aplauz:.
Nego, iako nisam neki poznavatelj buseva, kada će se krenuti sa projektiranjem onih silnih TAM-ovih što su vozili širom Jugoslavije?:gladan
To su i moje najintimnije misli. TAM ne tamo nego tu! Samo kada....
Jednom je @markez imao u planu FAPa i TAMa, možda će pokrenuti ideju sa mrtve tačke.
A ako ne... ;)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh