Sascha H0/H0e modeli

Sascha75

Član foruma
E ovaj bonboncic je isto malo stariji, i prekjucer sam ugradio Esu micro decoder. Moram priznati da me malo bilo strah posto je loksa dosta mala. Prvo sam joj ugradio LEDice za prednja svijetla, posto orginal nema svijetla. Na kraju sam se iznenadio kako je sve glatko islo, cak je i kabina ostala slobodna koliko je bilo zgodno mjesto za smjestiti decoder. Na slici je mozda malo jako svijetlo, ali cu ga jos malo smanjiti.20160129_190432.jpg
 

Sascha75

Član foruma
E ovu nisam mogao staviti na tracnice posto nema jos decoder. Od Roca je i nema nem20160129_191039.jpg saht za decoder. Nedavno sam je htio digitalizirati, ali nisam je uspio otvoriti. Nakon puno mozganja kako i zasto...:) sam odustao i stavio je na cekanje....
 

1borna

Veteran foruma
Za Glaskastena potraži na Rocovim stranicama nacrt pa će ti biti jasnije kako ju otvoriti.
U svaki post možeš staviti do 5 slika, bit će ti brže.
 
Last edited by a moderator:

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh