Schuco cestovna vozila

A

Anonymous

Guest
djzlaja kaže:
Prošli vikend sam nabaso u Muleru na malo širi asortiman schuco vozila..
Oduševljenje mi je splasnulo kad sam vidio točkove i cijenu 260,00 KN ili 35,00 EUR za kamion s bagerom :??: .. mislim da je to malo previše a neki su me detalji razočarali.. (dok mi se npr poljoprivredni strojevi čine OK)
Evo par cjena..

U kojem je to Mulleru bilo? Zanimljiv mi je onaj bus MB O 312 što se vidi na jednoj fotki, kolika mu je cijena ako se kojim slučajem sjećaš? U Splitu u CC One ga nema, kao ni u Varaždinu.
Taj Actros ti je Welly(ili nekog drugog tko proizvodi za obje te marke, tko bi znao sve te kineze) proizvod i ne vrijedi te novce. Prekjučer sam bio u Riboli( lokalni trgovački lanac u okolici Splita) Trogir kod Čiovskog mosta i kupio dva autića 1:87 pod Welly markom za 15 kn svaki, dok se isti takvi modeli pod markom Shuco prodaju po 35-40 kn. U istom tom dućanu ima Welly komplet 1:87, Actros(isti kalup kao i ovaj na fotki za 260 kn) sa poluprikolicom plus tri autića u 1:87, Mercedes A klasa, BMW 118 i neki mercedes cabrio sve zajedno za 70 kn, što je i realna cijena za takav komplet.
Evo za usporedbu: imaju isti oblik kutije, sličan dizajn kartona, dok je kvaliteta modela po mojem potpuno ista:
DSC00121.jpg

DSC00132.jpg

DSC00135.jpg

DSC00140.jpg


Da nema natpisa Welly kazao bih da su od Shuco-a.
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
To je bilo u Muleru na Trgu Bana Jelačića onaj na samom trgu odmah do spomenika...

Inače znam za ovaj Welly Golf GTI jedan sam kupio prije cca 2 godine tada ih je bilo u Mostaru po svim Robotima, Konzumima, Intereksima (odnosno velikim tržnim centrima prehrane) tada kupio jedan komad i sad ih nigdje.. Baš danas sam jednoga uspio pronaći dali mi ga iz skladišta bez kartonske kutije bio (netko je pokidao al svejedno meni netreba :) ) pa ga bili sklonili.. Inače kod nas su koštali 5,50 KM = 22,00 Kn tako da je jeftinije u Hr, za čudo :??: ...

Inače treba mi više komada jer ih prerađujem u BH Policiju..
Evo dokle sam stigao..
napomena: ovo je probno ljepljenje s samoljepljivim papirom (da oprobam jesu mi dobre mjere prije nego udarim foliju) i boja trake nije kako treba jer mi je nestalo crne boje u toneru ali je dovoljno da da dojam kako će odprilike izgledati.. još na habu ide natpis POLICIJA i ako nađem antena za radio vezu na krov..
 

Attachments

  • DSCN3250.JPG
    DSCN3250.JPG
    262.7 KB · Pregleda: 91
  • DSCN3252.JPG
    DSCN3252.JPG
    248.9 KB · Pregleda: 97
A

Anonymous

Guest
djzlaja kaže:
To je bilo u Muleru na Trgu Bana Jelačića onaj na samom trgu odmah do spomenika...

Jesi li vidio cijenu onog MB oldtimer busa?
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Mislim da je cjena bila oko 200,00-tinjak kuna +/- 20,00 Kuna al stvarno nisam siguran...
 

speed2

Član foruma
telige kaže:
djzlaja kaže:
To je bilo u Muleru na Trgu Bana Jelačića onaj na samom trgu odmah do spomenika...

Jesi li vidio cijenu onog MB oldtimer busa?

Evo O 321, malo boljih slika:

http://www.ajcminiatures.com/achat/prod ... p?id=11305

gledajući na službenoj stranici, čini se da bi cijena koju je djzlaja spomenuo lako bila moguća

http://www.shop-schuco.com/edition-1-87 ... re=default


Telige ili tko drugi... sjećate li se tko je od naših prijevoznika imao ovakav autobus? Bilo ih sigurno je...
E Telige, kakav je taj spomenuti Actros u Ribole od Welly- a, što ima?
 

kvrga_mrga

Aktivan član
kod nas u osijeku ima SETRA oldtimer buseva po cijeni od 95 kn, tak da, mislim da cijena ovog mercedesa nebi trebala biti baš duplo skuplja od ovog.... ali....nikad se nezna...
 
A

Anonymous

Guest
speed2 kaže:
Telige ili tko drugi... sjećate li se tko je od naših prijevoznika imao ovakav autobus? Bilo ih sigurno je...
E Telige, kakav je taj spomenuti Actros u Ribole od Welly- a, što ima?
Nemam pojma tko bi u HR imao takav autobus.
Kamion je Actros, srebrni sa poluprikolicom za prijevoz auta za utrku i pratećeg materijala plus 3 autića u 1:87, BMW jedinica,Mercedes A klasa i Mercedes cabrio, sve zajedno zašarafano za postolje sa tvrdim prozirnim poklopcem, lijepi set za 70 kn.
 
A

Anonymous

Guest
kvrga_mrga kaže:
kod nas u osijeku ima SETRA oldtimer buseva po cijeni od 95 kn, tak da, mislim da cijena ovog mercedesa nebi trebala biti baš duplo skuplja od ovog.... ali....nikad se nezna...
Imaš možda fotku te Setre?
 
A

Anonymous

Guest
speed2 kaže:
http://schuco.de/en/models/edition_187/utility_vehicles/setra_s6_vestischer_reisedienst.784.html?r=s

Ovakva je to Setra Telige, barem u Mulleru na Trgu Bana Jelačića. Mislim da ima ima i s crvenom shemom bojanja...

Hvala. :palac_gore:
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Evo slike setre i Mb 303 su oko 90-ak kuna a Sauer je 259,90 Kn.. znao sam da je jedan bio preko 200,00 kunića :!:
Muller na Trgu Bana Jelačića..
 

Attachments

  • Graphic1.jpg
    Graphic1.jpg
    278.7 KB · Pregleda: 145
  • Graphic 2.jpg
    Graphic 2.jpg
    245.9 KB · Pregleda: 147
  • Graphic3.jpg
    Graphic3.jpg
    208.1 KB · Pregleda: 146

hyperion

Veteran foruma
Pa češ imat 2 miksera. :) Nije mi jasno, zašto ima u Mulleru na Trgu Bana Jelačiča daleko puno bolja ponuda Schuco vozila nego u Ljubljani.
 

manv6

Član foruma
u mullera u splitu u city center one su opet počeli dolazit scucho 1 87 kamioni bilo ih je više nekoliko varijanti najviše axora ja sam jučer kupio zadnjeg axora arala cijena je 79,90 kuna cijena je jako dobra i ima jako dobrih modela treba ih još doći.
 

speed2

Član foruma
Kakva je situacija sa Schuco modelima u Mullera na Trgu Bana Jelačića? Je li netko bio i ima li ih još? Ja planiram sljedeći tjedan otići ciljano, jer me zanima Mercedes kamion 809/ 813. Znam da ih je bilo...
 

andi

Član foruma
Bio sam dana 04.01. u mulleru na trgu i bilo je scuhuco modela s time da su malo preuređivali police ali police sa autima nisu dirali.
 

hyperion

Veteran foruma
20004.jpg

moji noviteti,doduše miksera imam od prije
Prije pola godine sam postao vlasnik upravo ovog kompleta :)
A bio sam danas u ZG, auuuu, koje ponude Schuca u Muelleru na Trgu Bana J. Jelačića :eek: Da mi je bilo imat barem 500 kn viška, pa bi imao lijepu prinovu u svojoj kolekciji. Dok ako bi htio kupiti sve što još nemam, bi mi trebalo barem nekih 3000 kn (400 €).
A što se tiče ovih Welly modela, eeeee, čeka vas iznenađenje ;)
 

mehano

Član foruma
Zadnji put kad sam bio je pala setra 431DT 1:55, nažalost samo ona jer su cijene visoke!
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh