Schuco cestovna vozila

hyperion

Veteran foruma
Na prvi pogled identični

img0858resize.jpg



No ima jedna razlika

img0859resize.jpg


Pronađite ju.
 

vule

Poznati forumaš
kinez i jedan i drugi,jdan proizveden za schuco,a drugi ne vidim kak se firma zove i verovatno je razlika u cjeni!!!!!!!
 

prle kc

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Jedan je turbo dizel, a drugi turbo benzinac i imaju loše sava gume!!
 

hyperion

Veteran foruma
Firma se zove High Speed (Easy Work). Možda su ovi drugi krivotvorina Schuca? Evo o čemu se radi

1001588.jpg


Za razliku od Schuca nemaju obojanih stražnjih svjetla, te su 2x do 3x jeftiniji. Za taj novac su super.
 

kvrga_mrga

Aktivan član
Malo da oživim temu s komentarom o sadašnjem stanju ponude schuco modela u Osijeku. Ima ih kao i do sada u Muller-ima, ali cijene su podigli skoro za duplo... U novom Mulleru ima novih ali su baš skupi.. Autići koštaju 65 kuna po komadu...Prije godinu dvije dana sjećam se da su bili 30-35 pa su pomalo poskupili do 45-50, ali ovo je sad baš previše... U starim Muller-ima ima nekoliko modela na sniženju, ali slabo dolaze/ne dolaze novi modeli... Uglavnom, ja ću ih prestati kupovati dok ne stave normalniju cijenu ili dok ne budu na akciji... Osim toga, primjetio sam značajno poskupljenje u mulleru i većine drugih stvar u odnosu na stanje prije 2-3 godine... revell boje su sada 16 kuna (bile su 11-12). Revell set "ludmila" lokomotiva je sada 265kn, a bio je 200 ako se dobro sijećam prije nekih godinu dana... Uglavnom... :harakiri
 

Killer9990

Poznati forumaš
Što se tiče emoticon-a > imam isti problem.
Ali ga riješavam tako što stavim emoticon i nakon toga nekakav tekst !
Pokušaj i ti tako riješiti problem !!!
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh