Sličica djeteta i maketa

Didy

 
Osoblje foruma
Heheh nema nikakvu posebnu ulogu osim da nas sve malo razveseli jer je, barem meni, bas simpatican. :D

U stvari promijenje je cijeli banner, jer kao sto ste mogli primjetiti do sada smo mijenjali banere u skladu sa godisnjim dobom. E prosle godine me je NC napao da se forum pretvorio u forum o cvijecu i leptirima :D :D u vrijeme kada sam postavio "proljetni" baner. Pa posto stize vrijeme ponovo za taj baner, ovaj put sam odlucio razveseliti NC-a ali i ostale i ici sa jednom potpuno konzervativnom varijantom :andjel:

Posto u ostatku banera (koji treba da predstavlja sustinu foruma, predstavljeno ovim slicicama) nema nigdje oznake da se radi o jednom modelarskom forumu (nema vlakica, tracnica....) onda sam pronasao ovu simpaticnu karikaturu kako bi odmah na prvi pogled bilo jasno o cemu se radi na forumu :prof: :geek:

Eto to je prica o "slicici ispod logo-a" ;)

P.s.
Evo uz post cu postaviti i vecu verziju, kako bi se vidjeli bolje detalji
 

Attachments

  • ChoooChoooo.png
    ChoooChoooo.png
    141.7 KB · Pregleda: 88

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh