SNCF modeli

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
Mene je vodila informacija iz STU za 1955. iz Železnickog muzeja Ljubljana da je u uputstvima za teretne kompozicije stoji kako bi u kampanji prevoza trebalo čuvati vagone posebno s oznakom S za transport za Frsncusku. Da, fotografija ima malo ali kad se koja iskopa, uvijek novo iznenađenje. U knjizi Luft Band 104 je foto iz Celja i vidi se cisterna ermwewa ili kako se to piše... prema STU bi bilo da jedino Francuska je imala zahtjev i tehničke mogućnosti za režim S (100km/h).
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Mene je vodila informacija iz STU za 1955. iz Železnickog muzeja Ljubljana da je u uputstvima za teretne kompozicije stoji kako bi u kampanji prevoza trebalo čuvati vagone posebno s oznakom S za transport za Frsncusku. Da, fotografija ima malo ali kad se koja iskopa, uvijek novo iznenađenje. U knjizi Luft Band 104 je foto iz Celja i vidi se cisterna ermwewa ili kako se to piše... prema STU bi bilo da jedino Francuska je imala zahtjev i tehničke mogućnosti za režim S (100km/h).

Da, Bahn im Bild 104, Normalspurdampf in Jugoslawien. Ermewa cisterna.
 

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
ALGECO cisterna u Skoplju na fotografiji koja je po podatcima uslikana pre 1972. godine u okolini depoa.
Ovo je prvi put da naletim na fotografiju ovih cisterni na našim prugama.

View attachment 107901

Sličan model u H0 ima REE (REWB433):
View attachment 107902
Dal se može ošacati dal su natpisi iz 4. ili 3. epohe? Postoji li bolja rezolucija? Očito je INA npr. imala velike potrebe za prevozom pa su unajmljivali od stranih firmu.... kao i Petrol.
 

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
Da, Bahn im Bild 104, Normalspurdampf in Jugoslawien. Ermewa cisterna.
A koji bi to bio tip cisterne koja je uletjela u kadar magistra Lufta. Njegove fotke galenski su melem za željezničarske praznine iz prošlosti☄️
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Ree su 4-osovinci a na slici iz Skoplja je 2-osovinac...
Da. Tražil sam već po internetu ali ništa pronašao. Izgleda jedna od prvih poslijeratnih konstrukcija iz 50-ih.

Šteta da se onaj znak ne vidi dobro...

Nažalost, ovo je najbolje što može:
View attachment 107911

To nisam primetio... onda ne znam koji bi modeli odgovarali...
Mislim da modela nema.
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
A koji bi to bio tip cisterne koja je uletjela u kadar magistra Lufta.


Najprije dio fotografije iz Celja iz godine 1960. Na njoj se vidi vrlo mali dio cisterne Ermewa, najvjerojatnije namijenjene za prijevoz vina.

IMG.jpg

Nažalost na internetu (kak sam i očekivao) nisam mogao pronaći baš ništa o ovom tipu cisterne. Međutim, pronašao sam jednu fotografiju vjerojatno istog tipa u knjizi Beograd Bar iz godine 1972, koja se prije nekog vremena prodavala na internetu (mislim da za blizu 100 EUR), i tada sam na svoje računalo pohranio fotografije nekih stranica:

329371aba71842b70899aba698311aaf8.jpg

Iz relativno loše fotografije mislim da je vidljivo da je cisterna bila registrirana kod FS. Nije mi poznato da bi postojao model tog tipa cisterni.

Ako netko ima knjigu Beograd Bar:

3dbc753fc598c29ea1a4cb73ea3c589f6.jpg

bio bi vrlo zadovoljan ako bi mogao kvalitetnije skenirati fotografiju i objaviti je.
 

Mon

 
Osoblje foruma
Posle ALGECO-ve cisterne iz Skoplja, idemo dalje sa zagonetnim francuskinjama, ovog puta ERMEFER-ovim,
uslikanim u Kičevu.

Znam da je u Kičevu bila neka vinarija ali ni iz daleka nije bila tako poznata kao ona u Kavadarcima pa mi je zato čudno
da su ove cisterne došle u Kičevo po vino, ako su došle po vino a ne po nečemu drugom.

Šteta da se ne vide oznake ali bi možda naš @TV Slovenija mogao da odgonetne zadnje brojeve na ovoj desnoj cisterni?
:cool:

-Uh 21 87 071 4 89x-x SNCF ERMEFER - Kičevo, 80s - DLV26116099.jpg

Dodatno pitanje: jesu li se ove cisterne po pravilu priključivale TEEM kompozicijama ili su se moge videti zakačene i sa ostalim ne-interfrigo transportima?
:hmmm:
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Šteta da se ne vide oznake ali bi možda naš @TV Slovenija mogao da odgonetne zadnje brojeve na ovoj desnoj cisterni?
:cool:

View attachment 113776

Nažalost ne. Također nemam dovoljno podataka da bih mogao reći je li i ovaj vagon s desne strane također ERMEFER ili ne.

Inače, porijeklo je najvjerojatnije OCEM 29, i vjerojatno je bez kočnica, ako dobro vidim kočionu oznaku i da ima više od 22 tone graničnog opterećenja za pruge kategorije A.

Fotografirano vjerojatno sredinom 70-ih.
 

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
Koji bi ovo bio model? Iz SBB Chistoric arhiva: “Ausrinnen von Vinylacetat aus Wagen 33 87 784 9 041-1 in Buchs St. Gallen am 03.10.1984, Sendung Nummer 5634 vom 28.09.1984 von Artix nach Zagreb.”
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Ovo je zapis najave Roco modela, ali ga nisam uvrstio među najave za godinu 2021 jer ne želim da sadržaj polako tone u zaborav. Također ga nisam uključio u temu vagona za žitarice, jer će to biti modeli tipa SNCF teretnih vagona koje je CTC Transcéréales samo unajmio od SNCF-a, pa stoga smatram najprikladnijim da je svrstan po kriteriju vlasništva vagona.

Roco je dakle za godinu 2021 najavio set od tri teretna vagona SNCF-a u epohi IV pod Art. Nr. 76033:

Transcereales Roco 76033.jpg

Kao što je već spomenuto, to su u osnovi SNCF vagoni, a inače su to "klasični" dvoosovinski vagoni za prijevoz rasutih tereta, s gravitacijskim istovarom, sa SNCF oznakom T6, koje je CTC unajmio od SNCF-a za prijevoz žitarica. Ti su vagoni na početku najma trebali biti označeni slovnom serijom Uc i brojevima od 21 87 093 3 412 do 21 87 093 3 911, što znači da bi ih moglo biti do 500. Kasnije su trebali biti označeni slovnom serijom Udgs i brojevima od 21 87 912 9 000 do 21 87 912 9 499, a još kasnije, najkasnije od godine 1984 nadalje, slovnom serijom Udgs i brojevima od 25 87 912 9 000 do 25 87 912 9 499.

Ovi su vagoni meni osobno vrlo zanimljivi, jer su jedini vagoni Transcéréales za koje sam do sada otkrio da su u epohi IV vozili Austrijom, te su tako potencijalno jedna od mojih budućih kupnji. Na donjoj fotografiji, koja nažalost nema podataka o mjestu i vremenu fotografije, se ovaj tip Transcéréales vagona vidi na, pretpostavljam, stanici Wörgl, fotografija je snimljena jednom između 1980 i 1985, i ako dobro vidim, broj vagona započinje s 25.

Transcereales, Wörgl morda, 1980 - 1985 (2).jpg

Transcereales, Wörgl morda, 1980 - 1985 (1).jpg
https: //www.flickr.com/photos/65480188@N07/14910476785/

Na internetu praktički nema fotografija ovog tipa vagona ili ih ja ne mogu pronaći, ali je Roco prije nekog vremena već izradio set od tri modela tog tipa, pod Art. Nr. 44072. Kao što se vidi, vagoni nemaju standardni pomični krov, i umjesto toga imaju ravni krov s dva utovarna otvora:

Transcereales Roco 44072.jpg

Dok su ovi modeli bili aktualni nisam ih kupio, jer tada još nisam imao dokaz da bi pravi vagoni mogli voziti po Austriji, sada imam dokaz ali samo za vagone u epohi IV b, i stoga se nadam da će set biti u ovoj epohi, s ispravnim natpisima.
 

Domagoj Vu

Aktivan član
Jedan od rijetkih dvoosovinskih cisterni serije koji još ima u prometu.
Zna netko čija je to bila cisterna prije nego ih je Atir Rail uzeo?
Cis 2.jpg

Cis 3.jpg

Cis 4.jpg

Na ovoj slici iz Danske se vidi ista ta cisterna na desnoj strani, nečiji logo se isto vidi ali nemogu prepoznat čiji je.
cis 1.jpg
Autor: Bussi Giambattista
Modela koliko vidim ove cisterne ne postoji nažalost.
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Jedan od rijetkih dvoosovinskih cisterni serije koji još ima u prometu.
Zna netko čija je to bila cisterna prije nego ih je Atir Rail uzeo?
View attachment 119401

View attachment 119402

View attachment 119403

Na ovoj slici iz Danske se vidi ista ta cisterna na desnoj strani, nečiji logo se isto vidi ali nemogu prepoznat čiji je.
View attachment 119404
Autor: Bussi Giambattista
Modela koliko vidim ove cisterne ne postoji nažalost.

Vagoni su slični, ali nisu isti. Zašto su slični? Jer imaju građevinske karakteristike iz kojih se može zaključiti da su oba dvoje proizvedeni u švicarskoj tvornici Josef Meyer Waggon Rheinfelden:


Inače, vagon s fotografije "Bussi Giambattista" vagon je za prijevoz vina tvrtke Serbatoi Vino Chiasso. Postoji i model cisterne s natpisom Serbatoi Vino Chiasso, Esu Art. Nr. 36241:

36.36241-900x480.jpg

ali do sada nisam vidio dokaze da je Serbatoi Vino Chiasso zaista imao tu vrstu vagona (no istina je da ih do sada niti nisam posebno tražio).
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh