Sportski tereni

GP 18

Aktivan član
Nisam video da bilo ko radi terene (fudbal,košarka, tenis) od poznatih kuća kao kibri, faller, vollmer pa sam odlučio da napravim par terena a evo i kako. Teren za tenis sam bas zavrsio neposredno pred meč Djokovića i on se loše završio po njega. Od sad prvo gledam ko igra od naših pa pravim teren!
20160701_210754.jpg 20160701_210804.jpg 20160701_210816.jpg 20160701_210834.jpg 20160701_210844.jpg
 

1borna

Veteran foruma
To je u N-u pretpostavljam?
Ograda i stupovi su prevelikih dimenzija kao i crte na terenu, no u svakom slučaju je za pohvalu da si se odlučio
to uraditi! :aplauz:
 

GP 18

Aktivan član
Hvala za konstruktivne primedbe! Znam to i ja kada sam još radio da to nije u razmeri ali Borna ako bi smo poštovali razmeru linije bi trebale biti 0,3mm gotovo se ne bi videle. Kako to izvesti u kućnoj varijanti? Naravno belo printanje! ali ne na smirgli?Hm! Jedino da neko uradi sito stampu ali je i to pitanje! Za zicu si u pravu ali sledeći ovako sitan materijal dostupan svima nama je vodopropusno platno koje nije odgovarajuće teksture! Ne ljutim se tvoje primedbe su konstruktivne ali zar je sve u našem hobiju u razmeri? Malo se mora karikirati! U svakom slucaju hvala za komentar! I ako znas neki materijal koji bi odgovarao kao imitacija zice rado ću ga zameniti!
 

1borna

Veteran foruma
Potraži neke fine tanke zavjese, a i neke mrežice u koje pakiraju voće i povrće znaju biti jako tanke i sa malim oknima.
(za luk npr)
 

adi

Član foruma
Mislim da sam vidio negdi gotov teniski teren i foliju za nogometni teren ali ovo je jako fino odradjeno.kao sto je borna reko.malo figurica da sve ozivi i bit ce odlicno:palac_gore:
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Eeejj!! Ova voda izgeda bolesno realno!!!:o:o:o
Daj pojasni kakve su to folije jer nisam cuo za njih?
 

1borna

Veteran foruma
Streč folija je obično u rolama i služi za zamatanje hrane ili cijelih pakiranja. Prozirna je, tanka i elastična (i ljepljiva) pa se lako
oblikuje prema predmetu koji se zamata.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh