SRB-MSK cisterna - Tillig 77004

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
Crtica sirceni nije na pravom mjestu u odnosu na pravi vagon, šteta da tip vagon ne podržava nitne, bilo bi još prigovora ko točkica iz kumekove slamice na nebu
 

nik

Veteran foruma
Evo i slike modela...
268830_77004-60.jpg

https://www.elriwa.de/neuheiten/til...llig-77004-kesselwagen-zans-msk-kikinda-ep.vi
 

Davor

Veteran foruma
Mislim da još nismo dobili prave slike gotovog modela. Bar se nadam jer ako je slika na Elriwa.de zaista od modela onda je Tillig napravio nekoliko propusta.
Kao što se vidi na fotografiji originalnog vagona, frem je crn ili crno sive boje dok je ovde cela cisterna siva. Tablice revizija, redovnih i vanrednih opravki (crvena strelica) bi trebale biti niže u ravni sa ovim što ne znam šta je :)hihihi:) a obeleženo je plavom strelicom. Rukovhati i ogradice bi trebali biti u crno beloj boji ali to se uvek može napraviti home made.
800px-2017-10-19_(320)_33_72_7848_001-3_with_Methanol_at_Bahnhof_Tulln_an_der_Donau.jpg
 

nik

Veteran foruma
Mislim da još nismo dobili prave slike gotovog modela. Bar se nadam jer ako je slika na Elriwa.de zaista od modela onda je Tillig napravio nekoliko propusta.
Kao što se vidi na fotografiji originalnog vagona, frem je crn ili crno sive boje dok je ovde cela cisterna siva. Tablice revizija, redovnih i vanrednih opravki (crvena strelica) bi trebale biti niže u ravni sa ovim što ne znam šta je :)hihihi:) a obeleženo je plavom strelicom. Rukovhati i ogradice bi trebali biti u crno beloj boji ali to se uvek može napraviti home made.
View attachment 107244
A što misliš da je na slici kod Elriwe?
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Mislim da još nismo dobili prave slike gotovog modela. Bar se nadam jer ako je slika na Elriwa.de zaista od modela onda je Tillig napravio nekoliko propusta.
Kao što se vidi na fotografiji originalnog vagona, frem je crn ili crno sive boje dok je ovde cela cisterna siva. Tablice revizija, redovnih i vanrednih opravki (crvena strelica) bi trebale biti niže u ravni sa ovim što ne znam šta je :)hihihi:) a obeleženo je plavom strelicom. Rukovhati i ogradice bi trebali biti u crno beloj boji ali to se uvek može napraviti home made.
Ako je tome tako,, onda mislim da ovdje leži problem u tome što Tillig nije firma koja radi modele na razini kao što ih recimo radi LS Models ili ACME, pa onda Tillig takve stvari niti ne farba...
 

Michal

Član foruma
Ako je tome tako,, onda mislim da ovdje leži problem u tome što Tillig nije firma koja radi modele na razini kao što ih recimo radi LS Models ili ACME, pa onda Tillig takve stvari niti ne farba...

Da, tako je, slazem se, sto se tice teretnih modela, je triba na svima “home made” jako puno radnje...ali kad nema opcije (LS, Acme ili Roco neradi taj model) dobar je svaki model koji ako tako odogovara predlogi.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh