Stadler Flirt za ŽS

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Ipak ce se na kraju videti dal ce se dopasti krajnjim korisnicima.Kod nas ima dosta dobrih redizajnera koji mogu nasminkati ove lepotice naknadno.Iz moje perspektive mogu reci da sam :(.Svi vole svoje nacionalne boje ali mogli su to srediti suptilnije i sa vise maste.Ovo mora da je radio neki djak prvak.

Evo primera kako su redizajnirane prosle komposicije od strane nezadovoljnih korisnika

Ovakve su dosle


A ovakve posle prosle




 

IVANS

Član foruma
Garniture je crvena sa plavom po sredini. Sa donje strane je bela zastitna folija. I ako ne bas nesto sretno resenje, ipak je bolje od ruskih dizel garnitura koje su takodje crvene, ali sa nesretnom sivom po sredini .
 

Davor

Veteran foruma
Pa to još tražimo. :D
Sad bar znamo izgled i šemu farbanja. Sledeća je numeracija.
 

Politikolog

Član foruma
Problem kod DB Regio Flirta je sto on ima po 2 vrata kod upravljacnice, a ZS samo jedna! Ima jos nekih sitnijih razlika, ali je za sad on najslicniji za preradu a ima ga(tj bice ga posto jos nije napravljen i za drugi region u Nemackoj) i u crvenoj boji koja je slicna ZS-ovoj, mada i ovde je potrebno dobro se namuciti i pristati na kompromise:
unbenannt__png_960x350_crop_q95.jpg

vs
DSCN3666_zps4e2c33b8.jpg


Jedina dobra stvar je sto je 1000-ti napravljeni Flirt bas za ZS i to je 413/417-003/004 pa mozda bude zbog toga nesto - mada sumnjam... Jedino nam ostaje da neko od velikana naruci isti kao i mi(a posto je 3-ca generacija tek krenula sa proizvodnjom, znaci malo cemo se nacekati) pa da isto preradom dobijemo ZS Flirt.
 

wiggum

Veteran foruma
Jedina dobra stvar je sto je 1000-ti napravljeni Flirt bas za ZS i to je 413/417-003/004 pa mozda bude zbog toga nesto - mada sumnjam... Jedino nam ostaje da neko od velikana naruci isti kao i mi(a posto je 3-ca generacija tek krenula sa proizvodnjom, znaci malo cemo se nacekati) pa da isto preradom dobijemo ZS Flirt.

Ako si mislio samo "1000-ti napravljen", onda je valjda točno. Ali ako si mislio "1000-ti napravljen, tj. prodan" onda ne štima. Ovaj je 1000-ti prodan.
5dkasz46.jpg

Schiene, http://www.bahnforum.info/smf/index.php?topic=164307.msg1622256#msg1622256
 

Politikolog

Član foruma
Last edited:

Zoki

Član foruma
Dizajnerski kad ga gledam Končarev i Greedeljev mi je puno lijepši :palci_gore:
Gredeljev dizel da, ali Končarev električni Som nikada, tamo je netko brljao. Vidi se u promo materijalu kako je trebao izgledati Končarev električni vlak, lijep i elegantan, a ono što je ispalo je nešto sasvim drugo, puno ružnije.
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Jel imaš moguče kakvu sliku Končarevog vlaka iz promocijskog materiala? Ili barem link gdje bi se moglo vidjeti kako je bio zamišljen ispočetka?
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh