TEEM vlak kroz exYU 1975. godine

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
još neki vagoni - ovi tipa K ili R sa stupcima ili niskim stranicama, na kojima su kontejneri. čini mi se i da je i 4-os na kojem su stala tri kontejnera. Meni najnepoznatiji je ovaj na prvoj slici sa niskim stranicama koje ne zatvaraju uglove na, a nemaju niti stupce.Untitled-1.jpgUntitled-1c.jpgUntitled-1e.jpgUntitled-1h.jpg
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Možda bi to mogli biti vagoni tvrtke Intercontainer. Slika tih vagona praktički nema na netu. Prije nekog vremena sam negdje na netu ipak pronašel jedan post u kojem je bila (loša) fotografija dviju dvoosovinskih vagona, mislim da negdje u Skandinaviji, za koje je pisalo da su u vlasništvu Intercontainer-a (no ne znam da li su bili isti s ovima na slici), ali sada ne mogu više pronaći tog posta.
 

Mon

 
Osoblje foruma
Umjesto 48309 iz ep4b uzmi isti takav u ep.4a iz seta Brawa 2044.

zgG75ojrUuAE143888592317P9500.jpg
Uzeo; revizija 8.8.88 ! :eek: :hihihi:
11 83 083 0 513-5 p .Ibces FS - Brawa 2044 - DSC02283rev.jpg
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Ako je vagon u svim karakteristikama epoha 4a, a datum revizije je izvan granica epohe 4a, onda je datum "fake". Šteta.
 
  • Like
Reactions: Mon

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
Na filmiću se vidi u Makedoniji iste firme vagon za vino ali dvoosovinac, meni je to preveliki vagon za TEEM iz 10975., ili premoderan, jedino kad bi neka fotografija pokazala drugačije, možda prije za 80-te.
 
  • Like
Reactions: Mon

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Ne znam jel' bi se i ovaj Brawa48771 model mogao upotrebiti za ove kompozicije kod nas.
View attachment 105733
https://www.brawa.de/en/products/h0/wagons/freight-cars/48771-tank-car-uia-ermefer-sncf/

Brawa Art. Nr. 48771, 33 87 7849 947-9, Uahs (?):

4-48771.jpg
https://www.menzels-lokschuppen.de/...-48771-SNCF-ERMEFER-Kesselwagen-Uia-Ep-4.html

I pravi vagon 33 87 7849 947-9 Zas:

33 87 7849 947-9 Zas.jpg
https://www.tosh-railways.com/Wagons/87-sncf-france/784/i-69zxpjF/A

U principu je Brawa model dobar samo u DR verziji te u verzijama tvrtki koje su nakon spajanja DR - DB kupile ex-DR vagone.

Vrijedi još jednom podsjetiti da je većina slučajeva prijevara na modelima baš kod modela vagona cisterni, i zbog toga u mojoj zbirci gotovo da nema cisterni.
 

Mon

 
Osoblje foruma
...vagon za vino ali dvoosovinac, meni je to preveliki vagon za TEEM iz 1975., ili premoderan...
Znači da je ipak najbolje "konstrukcijski" se zadržati na modele SM16035 (rev.'74) i REE-WB111 (rev.'83) kad se radi o sastavljanju ovih kompozicija iz '70-tih godina.
ERMEFER - Sachsenmodelle 16035 vs REE WB-111.jpg
photo: eBay.

Brawa Art. Nr. 48771, 33 87 7849 947-9, Uahs (?):
... U principu je Brawa model dobar samo u DR verziji te u verzijama tvrtki koje su nakon spajanja DR - DB kupile ex-DR vagone....
Možda bi bilo jasnije kad bi imali fotografiju ovog vagona u vreme kada je služio ERMEFER-u.
Negde sam pročitao da je ta firma otišla u stečaj 2007. godine što ne znači da je vagon do kraja bio kod njih.
:hmmm:
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Kad sam pisao o "fake" modelu, usporedio sam izgled pojedinih elemenata i duljine pravih vagona (16,31 m vs. 15,64 m), a ne boju odnosno natpis na spremniku, iako naravno ostaje pitanje dali je pravi vagon 33 87 7849 947-9 ikada bio u vlasništvu ili bar imao natpis ERMEFER ili ne, i ako jeste, dali je vozio u Jugoslaviju ili ne (kao što je već spomenuo zglajzan).

U svakom slučaju, model ERMEFER ima natpise iz epohe IV b, s iznimkom pogrešnog Uahs koji je iz epohe IV a, i zanimljivo, ta oznaka, iako pogrešna za epohu IV b, bila je stvarno napisana na DR cisternama sve do kraja DR-a, no ne i na vagonima registriranim drugdje, npr. kod SNCF-a kao model ERMEER, koji kao privatni vagon u epohi IV b nije ni trebal imati slovnu oznaku.

Na fotografijama za usporedbu vagon DR koji je bil osnova za Brawa model, i još jednom pravi vagon 33 87 7849 947-9 Zas:

https://www.drehscheibe-online.de/foren/read.php?010,5107805,5109550#msg-5109550
00670006.JPG33 87 7849 947-9 Zas.jpg
 
Last edited:

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Znači da je ipak najbolje "konstrukcijski" se zadržati na modele SM16035 (rev.'74) i REE-WB111 (rev.'83) kad se radi o sastavljanju ovih kompozicija iz '70-tih godina.
View attachment 105753
photo: eBay.


Možda bi bilo jasnije kad bi imali fotografiju ovog vagona u vreme kada je služio ERMEFER-u.
Negde sam pročitao da je ta firma otišla u stečaj 2007. godine što ne znači da je vagon do kraja bio kod njih.
:hmmm:

Općenito bih rekao prste dalje od sumnjivih modela (Sachsenmodelle), ako ne postoji vjerodostojan model bolje je biti bez takvih.
 

Mon

 
Osoblje foruma
Općenito bih rekao prste dalje od sumnjivih modela (Sachsenmodelle), ako ne postoji vjerodostojan model bolje je biti bez takvih.
Generalno se slažem, samo što nam je onda veoma teško složiti neku kompoziciju, naravno ukoliko nam je cilj složiti kompoziciju.
Ja sam prinuđen prihvatiti "modele-glumce" koji konstrukcijski i vremenski odgovaraju vagonima koji mi trebaju
jer u puno slučajeva adekvatni modeli za kompozicije za koje sam ja zainteresovan ne postoje, ili ih bar ja ne znam.
 

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
Samo Mon, moze li pojašnjenje, koji od tih su UIC tip 1 (Brawa)? Takoder moram priznati, čak sam i prekapacitirao se broju hladnjača za jedan takav TEEM-Interfrigo (a da nema preko 15-18 kola).
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh