Thommo - prerade 1:87 cestovnjaka

Thommo

 
Osoblje foruma
Evo i ovaj mi je gotov, inače je u vlasništvu Prometne jedinice riječkog MUP-a. Ovi Mercedesi su dar njemačke Policije, mislim da je svaka uprava u RH dobila po jednog.

2013-10-07CKlasseT090-354MUP_p1a_zpsbda59f95.jpg


Baza Herpa, farbanje kolega Magnum i ja neke detaljčiće, decali Wille Coyote, ostatak prerade ja. Tnx dečki! :pivo:

IMG_3428_zps01d64434.jpg

IMG_3426_zpsa112c985.jpg

IMG_3434_zps4463c49b.jpg
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
:palci_gore:
Vidio sam ovakvog na Maksimiru jednom kod stadiona poslije utakmice.. uvjek sam se pitao jesu li njemački ;)

Odlična prerada.. :respect:
 

Damir

 
Osoblje foruma
:palci_gore:
Vidio sam ovakvog na Maksimiru jednom kod stadiona poslije utakmice.. uvjek sam se pitao jesu li njemački ;)
Došli su RH negdje 2001 god. kao rabljeni auti njemačke policije i pokazali se izvanrednim vozilima (nepoderivim).
Vidi se i po tome da Škoda jedva izdrži 5 god u rukama murije,a mečke imaju skoro 20 god.
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Došli su RH negdje 2001 god. kao rabljeni auti njemačke policije i pokazali se izvanrednim vozilima (nepoderivim).
Vidi se i po tome da Škoda jedva izdrži 5 god u rukama murije,a mečke imaju skoro 20 god.
Dobro, ova Meca se ne vozi ni približno kao Škode, dosta je na parkingu dolje kod prometne... Ne daju ga običnim grmaljima (TM) tipa Đino.
gif-cop.gif
:D
 

mr.0

Član foruma
splitska ekipa ga je niti godinu nakon šta su ih dobili spucala na staroj kliškoj cesti. Šteta je bila ogromna, bio je na popravku skoro 2 godine...
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Evo dečki su sredili "četvorku", dobio je sirene, sva 4 retrovizora, gabaritne oznake, žmigavce... Još samo da ga gazda Džajo registrira, pa će dobiti tablice i vozi Miškooo!! :D
A i te Švabe, nikako da isporuče Schmitzovu hladnjaču, morali su posuditi od konkurencije. :mad::vrag2:

IMG_0387_zpsn9jzrtvx.jpg

IMG_0388_zpsnlkkdcvb.jpg

IMG_0389_zpsvzvn0ztf.jpg
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Napokon je četvorka registrirana, a stigla je i Šmicovka sa Carrier rashladom. :yes

Inače su tegljač i šlepa od Herpe, rashladna jedinica je od AWM, crveni decali po kabini su od @Wile E Coyote , naljepnice na šlepi od @speed2 a gabaritne oznake od @lebic :pivo:

Kamion je sklopljen od kitova, a šlepi je promijenjen sanduk i kotači. Šasija je točna za Schmitz hladnjaču koju kod nas koristi veliki broj prijevoznika. Trebalo je još isprintati par natpisa, registracije i gumeni blatobran, dodati par detalja, i to bi bilo to:

IMG_0987_zpsebuaiovx.jpg

IMG_0984_zps2a2baap1.jpg


U društvu s kolegama :vrag3:
IMG_0982_zpszsx1coqm.jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh