Thommo - prerade 1:87 cestovnjaka

Thommo

 
Osoblje foruma
Krone poluprikolica prijevoznika Stragatrans iz Lipika.
IMG_7490_zpsktc75qln.jpg


Model je Herpa. Po mojim fotkama @speed2 -ova radiona za cerade napravila je izvrstan posao. :pivo:
Još par detalja, i šlepa spremno čeka nešto da ju zakači i povuče. ;)

IMG_7495_zpsdmk2wudo.jpg

IMG_7499_zpsuwfq7nsf.jpg

IMG_7502_zpsjxnw2k8i.jpg
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Eve meni jedne jako simpatične kompozicije. Slikao sam ovu Haubericu 2013. na njenom domaćem terenu, u Samoboru. ;)

2013-07-19%20114L%20380%20Samoborka%203_zpsmffoxxpi.jpg


Nakon što su se skupili dijelovi, većinom od Herpe, kabina i cisterna mogle su na farbanje i decaliranje. Zahvaljujem kolegama @magnum.420ae i @Wile E Coyote na jako dobro odrađenom poslu! :cool1:

Ubacio sam mu dodatni vertikalni auspuh, pofrbao par sitnica, dodao nekoliko naljepnica, tablice... I to je više-manje to.

IMG_7998_zpskwl1ys8q.jpg

IMG_7999_zpsjzxc5z91.jpg

IMG_8002_zpsijk3clgw.jpg

IMG_8003_zpspbmtnmgk.jpg
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Vidjeli smo @lebic i ja sada u ovu nedjelju bas ovoga tegljaca u mjerilu 1:1.. kod Omisa .
A kasnije i u dijelovima u mjerilu 1/87..(njegov je u dijelovima jos ) ;)

Svaka cast.. Tommo odlican poso!!!

:respect:
 

Mon

 
Osoblje foruma
Ako se ne varam, ova Thommina postaje najveća domaća 1:87 kolekcija iz novijeg doba u CRO!
:respect::palac_gore:
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Mon, hvala na podršci, skupilo se već podosta prerada.
Iako i naš @lebic opasno grabi naprijed po broju domaćih prerada... Ali on ima i neke BIH prerade, pa ga (nadam se) još vodim po HR preradama! :D:p
 
  • Like
Reactions: Mon

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
:oNisu bijeli retrovizori ;)

Ekstra model.. odlicno su mu sjeli natpisi :palac_gore:
Inace i Globturovci su ih ubacili par komada u svoju flotu.. tako da cu i ja napokon imati jedan njihov ekzakt 1/87 model.. bez burgijanja..
Steta sto nemamo i troosovinsku verziju u 1/87 proizvedenu..

Inace tomo vidio sam do "poštara" na polici neke HR policiske koje nisi predstavio?? Ili??
 

Thommo

 
Osoblje foruma
He he Zlajo nisu još, moram još dio retrovizora pobojati u bijelo. A neki policajci nisu gotovi, fali im par detalja... Bit će. ;)
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
He he Zlajo nisu još, moram još dio retrovizora pobojati u bijelo. A neki policajci nisu gotovi, fali im par detalja... Bit će. ;)

Tomo @lebic ti zna covjeka za farbanje retrovizora.. ok budu, ko ovi na Manu "Župa kamen".. al ako ti Jole nebu to sredio pošalji sve meni lakirat cemo ;)

Edit: gledam baš sada i sliku Mana i retrovizore imam malu kritiku al šutit cu.. jedna stvarcica se mogla vrlo lako i efektno srediti a sad mi ovako bode oči..
Znam sad ja zakovice gledam.. kriv sam..:spank:
Al ovaj Man je odradjen u stilu brojaca zakovica čitaj "perfekcija" pa ga tim očima i gledam.. al dobro evo šutim:cool_2:
 
Last edited:

Thommo

 
Osoblje foruma
Ove godine riječki Autotrans nabavio je prvu Setru "peticu" - S 515 HD! :ljubav
2015-07-08_zpsiy5ujtfy.jpg


Kako AWM proizvodi uprvo ovaj Setrin model, valjalo je kupiti blank model, nabaviti dobre fotogafije i prepustiti Herr Coyoteu da napravi ovo: :cool1::cool1:

IMG_6505_zpsa0iyan2v.jpg

IMG_6507_zpsrttr7dxs.jpg

IMG_6508_zpsqk8grzxo.jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh