Tračnice za naše makete

  • Thread starter Anonymous
  • Datum prvog posta

Drazen

Aktivan član
Supporter 2023
Hm, da, i to je uz izgled, jedina prednost Pika. Sve drugo je na strani Peca.....
Skretnice uopce nisu usporedive.........
Ma nisam ovo priložio kao prednost Pika možda nekom je prednost da je ko jegulja meni je Peco bolji jer je robusniji i kruči :) skretnice neusporedivo :)
 

Attachments

  • 20210120_170035.jpg
    20210120_170035.jpg
    121.5 KB · Pregleda: 36

volkun

Član foruma
hi kolega @Anonimus, jedna mala ispravka
citiram: . . . Code : 83 FLEX (inch podjeljen sa 100 pa pomnozeno sa 83 jednako visina tracnica) . . .

Pravilno je: inč (u milimetrima) podjelimo sa 1000, pa onda pomnožimo sa 83 . . .
Znači tisuči dio inča, a ne stoti

pozdrav!
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Ne znam da li smo pisali o ovom... Ako jesmo neka se post obriše.
Radi se o alternativnom rješenju za Marklinaše.

Firma je weichen-walter I evo par slika s njihovih stranica. Iglice su sakrivene između pragova i manje se vide.

1mittelleiter-anleitungk.jpg2mittelleiter-anleitungk.jpg3mittelleiter-anleitungk.jpg4mittelleiter-anleitungk.jpg
 

hyperion

Veteran foruma
Na yt sam našao video o prvoj generaciji vlakova TGV. Pruga na kojoj su testirani imaju odvojene pragove, takve sam vidio i u Španjolskoj. Da li postoje tračnice za male željeznice na taj naćin, ili se uopće ne proizvode jer bi bilo prekomplicirano za upotrebu u svim pogledima?

 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
PECO H0 CODE 75 FLEXGLEIS BETONSCHWELLEN BI-BLOCK:

peco-h0-code-75-flexgleis-betonschwellen-bi-block.LPqkJ1Joc-PBmJN3B9hbhA.jpg

Peco SL106F Flexgleis:

242095_c.jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh