Trava od umjetne dlake

Vladimir S.

Član foruma
Ovoga se trebalo sjetiti. Napraviti travu od stare deke, tepiha, plišane igračke... U linku je opisan način (ima posla ali se jednim komadom pokriva veća površina).

http://www.frykmo.se/mj/modulbygge/gree ... dy_eng.htm

Stranica je Švedska ali ima i englesku verziju. Ima dosta slika njihovih modula i maketa i dobar "How to" dio sa dosta objašnjenja. Odlično za početnike :geek:
Imam stranicu memoriranu već neko vrijeme, ne sjećam se kako sam do nje došao (možda preko nekog Monovog linka :naklon: ) ali sam tek sada otkrio ovu ideju.
 
A

Anonymous

Guest
Je VladimirS, taj mi je covjek bio idol dok sam slagao N maketu u Svedskoj. Prostudirao sam i nagledao se te stranice tako reci od A pa do kraja...
 

Mon

 
Osoblje foruma
Ima par svedjana koji upotrebe sve cega se sete i moze dosta ideja da se pokupi od njih.
Jes da je malo u stranu od ove Vladimirove teme ali mislim da primer kojeg cu da navedem vredi da se pokaze:
njive-oranice u N skali napravljene od obicnog kanapa/spage.
Dodate malo boje u zavisnosti sta ste "posejali" i to je to.
 

Attachments

  • 0forumDSC_0049b.jpg
    0forumDSC_0049b.jpg
    324.3 KB · Pregleda: 91
  • 0ForumDSC_0049.JPG
    0ForumDSC_0049.JPG
    253 KB · Pregleda: 91

Vladimir S.

Član foruma
Mon nije van teme. Zapravo bi bilo dobro imati neku temu u kojoj bi pokazivali takve neobične načine za izradu detalja. Ovo sa špagom je također odlično. Stavi link a ako ih imaš još, samo daj. Od viška glava ne boli.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh