TY je novo najmanje mjerilo- 1:900

1borna

Veteran foruma
logo.img

Početna stranica ovih najnovijih minijatura je http://www.tiny-trains.net/
Miniature Train Layout - 14" x 24" Big Boy! Two Trains on Two Levels

Click to enlarge image(s)
Miniature Train Layout - The "Big Boy" measures 14"x24" with 2 Trains running on 2 Tracks on 2 Levels. There is an upper over-under Figure-8 level with High Trestles running over a deep gorge. And there's a lower loop running through the bottom of the gorge and around the layout. Included are Mountains, 4 Tunnels, 4 Cottages, a Train Station, Coal Mine, Roads with Vehicles, Clear Cover, and Power Transformer. A great gift idea! A great gift idea for that hard to shop for model railroad person!
/slike na stranici i nisu baš dovoljno velike pa sam ih skinuo sa neta-https://www.google.hr/search?q=tiny-trains&rls=com.microsoft:hr:%7Breferrer:source?
%7D&rlz=1I7LENN_hrHR455&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CC8QsARqFQoTCJu4tMru_scCFUOjHgodnVYG3A&biw=1366&bih=643#imgrc=hLcVaORMj-T7dM%3A
/
tyfingr1.jpg
Set-TY4X7S-SBB-Passenger_train-Ep5-C.jpg

Može i ozbiljnije
tiny_trains__tiltshift__by_cloudwhisperer67-d574a04.jpg
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Ma daj ovo je preterano mala razmera..ne vidim svrhu ovoliko male razmere! Nista se ne vidi na modelima..ne znam ni kakav im je pogon ako ga uopste imaju!
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
I "N" je uzasno mala razmera a zamisli ovo 1/900:mad: Na "N" ne bih presao pa makar se vise nikad ne bavio ovim hobijem...:dada: Moze samo vece merilo..
 

1borna

Veteran foruma
Ama to je samo otprilike 110 puta manje od H0, tvoja cijela maketa bi stala na A3 format!
/a uz to bi morao imati veliko povećalo/ :hihihi:
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Zamisljam maketu 2 metra sa recimo 1 metar sirine u TY merilu..tu bi stao jedan omanji gradic! Dali imaju pogon ovi modelcici?
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
BrojČile, kupiš jedan takavv start set i staviš ga negdje da vozi u nekoj kučici na maketi, a tema bi bila: - Maketa na maketi!!!
:ples2:
I još da je neki usa set...
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Na ovom prstu su USA modeli koliko vidim! Ja mislim da bi ovi TY modeli mogli glumiti vrtnu zeleznicu na 1/87 maketi sto i nije losa zamisao jel??
Sta mislite o toj ideji??
 
  • Like
Reactions: Mon

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh