Vaše novosti!

KAPO

Poznati forumaš
Ovo sam danas ulovijo: :D :D
PB261749.jpg

Lokomotiva je Fleischmann FS E428. Model je dosta star. Iza lok. je Roco Clean vagon, isto kupljen danas!
PB261750.jpg
 

Damir

 
Osoblje foruma
Bravo minji ;) Lijepi modelčić,sad budi pametan i pazi na njega.
Ča je rekal Paolo je mu te bila puna kapa :zvizdi:
A,tek neboga :polomljen: si joj zmuzal celu Talijansku penziju za taj model :D :D
 

KAPO

Poznati forumaš
Još jedna "zaboravljena" novost koja jedva čeka postat ! ;)
P1010069.jpg

Odmah po dolasku u "Depo(nij) Matulji", vagon je obavezno postaren. Nažalost, ova fotka je mutna pa se nevidi baš.
 

KAPO

Poznati forumaš
Bora Somborac kaže:
Hm hm kabsata kutija sa nalepnicom Piko... To mora da je neki start set... ali koji?
Bora, plaćam pivo!
U kutiji je start set ROCO 41346!
Fotke uskoro... :)
 

KAPO

Poznati forumaš
Fotke: :D
PA179559.jpg


PA179562.jpg


PA179572.jpg

Razlog kupnje je izmjena sustava elektrovuče sa analognog na digitalno!
Tračnice i vagone ću prodat i sa lovom od prodaje ću kupit dekodere (ESU i Lenz) za ostale lokomotive!
Jedan dekoder je već na putu za Taurusa... :D
 

SBB-CFF-FFS

Aktivan član
Supporter (2016)
svaka čast KAPO! Set je vrlo lijep, doduše šteta da prodaješ vagone jer su izvrsni. Ali ako moraš... :D

Što se tiče GEO LINE tračnica ježim se od njih, toliko sam ogorčen što se više ne proizvodi ROCO LINE s gumenom bankinom, to su po meni njabolje tračnice u željezničkom modelarstvu IKAD!

Ja ih koristim, i imam prilično puno, međutim uvijek mi nešto fali pa je to vrlo teško naći, odnosno cijene na aukcijama idu u nebesa upravo zbog toga što se više ne proizvodi.

Koje tračnice ti koristiš? :)
 

thomcro

Aktivan član
cisalpino kaže:
čestitam, prekrasan set :ples2: ove vagone i ja želim... :ljubav svršeno bi pasali uz moje dvije DB Br 185!
Zakasnio si za par sekundi (šala, ja sam za ovu kupovinu znao već neko vrijeme i vagoni su puno prije rezervirani i unaprijed plaćeni), ona dva troosovinca su već u mojem vlasništvu :D

Ali bez obzira set je
2387384449.gif
 

KAPO

Poznati forumaš
Hvala na komentarima! :)
Set je stvarno prekrasan.
@ hyperion
Cijena seta je bila 161€! Svaki vagon ima svoju kutiju...

@ cisalpino
Hvala! Nažalost, vagoni su već prije dolaska seta rezervirani. :crvenilo:

@ SBB-CFF-FFS
Znam da su vagoni prekrasni, ali meni ne pašu iza starijih lokomotiva (Jž 362, Jž 666,...), a trebaju mi i dekoderi.
Koristim MEHANO tračnice.


Puno pozdrava!!!
Kapo
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh