Vaše novosti!

hyperion

Veteran foruma
Re: Damirovi HO modeli

Tu ču nastavit raspravu

KAPO kaže:
PA179562.jpg


PA179572.jpg

Razlog kupnje je izmjena sustava elektrovuče sa analognog na digitalno!
Tračnice i vagone ću prodat i sa lovom od prodaje ću kupit dekodere (ESU i Lenz) za ostale lokomotive!
Jedan dekoder je već na putu za Taurusa... :D
Kažeš da češ prodati analogno - što če na kraju sadržavati tvoja flota?

[okvir]Post je vraćen u ovu temu jer je u temi Damirovi HO modeli apsolutni O.T.

Moderator
Davor[/okvir]
 

Killer9990

Poznati forumaš
[/quote] Pa da, cijena je prihvatljiva. Ja sam za ovaj set platio 299,90 eura. [/quote]


Mislim da bi meni dobro došao taj set samo zato da imam što za staviti na kompozicije !
:D
 

thomcro

Aktivan član
Killer9990 kaže:
Mislim da bi meni dobro došao taj set ...
:D
Koji, ovaj od Kapota? Nebu išlo jer su dva troosovinska vagona kod mene a i onaj treći već ima novog udomitelja :D
 

thomcro

Aktivan član
Mogu reć da su ova dva vagona što su kod mene predobra, puno sitnih detalja, lijep izgled samih vagona, lijepo klize po tračnicama ...

Čak je i Kapo nakon što mi ih je dao pitao ako bi mu jednog prodao natarag :D ... za sada ne-ne a u neko dogledno vrijeme sve je moguće :zvizdi:
 

KAPO

Poznati forumaš
Re: Damirovi HO modeli

hyperion kaže:
...
Kažeš da češ prodati analogno - što če na kraju sadržavati tvoja flota?
...
Analogne lok. neću prodavat! Njih ću tokom vremena digitalizirat...
Prodajem samo "djelove" iz seta! ;)
 

hyperion

Veteran foruma
Kod Roco setova mi se sviđa to, što svaki vagon ima još svoju plastičnu kutiju, a toga kod Piko nema. Sad mi je jasno zašto ima SPL Guru u potpisu napisano Kako got okreneš ROCO je zakon. :)

Killer9990 kaže:
A eto covjek je pozalio sto ti je prodao svoje modele
:)
Upravo zbog toga ja još nisam ništa prodavao. :)
 

thomcro

Aktivan član
hyperion kaže:
... svaki vagon ima ... svoju plastičnu kutiju, ...
Ne samo da ima kutiju nego je unutra još i onaj uložak koji čvrsto fiksira ono što je unutra. Ja sam imao danas obje kutije u ruksaku i "mlatio" sam njime sve u 16 ali sam kući donio sve kako sam i dobio i ništa se nije oštetilo.
 

hyperion

Veteran foruma
thomcro kaže:
Ne samo da ima kutiju nego je unutra još i onaj uložak koji čvrsto fiksira ono što je unutra.
Može fotka izbliza?

Nakon svega što sam vidio, me uvjerilo da jednog dana kupim Roco set :)
 

nik

Veteran foruma
Nema gore ambalaže za modele od tih Fleischmannovih kutija od prozirne plastike sa onim tankim umetkom koji drži vagon.
:wc:
 

nik

Veteran foruma
thomcro kaže:
nik kaže:
Nema gore ambalaže za modele od tih Fleischmannovih kutija ...
Možda al' ovo nisu Fleischmannovi modeli nego Roco-vi :D

To je već neko vrijeme jedna firma a ambalažu sad koriste istu, Fleischmannovu, bez obzira dali gore piše 'Roco' ili 'Fleischmann'; Roco je, dok je bio samostalna firma, koristio od sredine 70-ih isključivo kombinaciju stiropor + kartonski poklopac.
 

damir661

Veteran foruma
Par noviteta

BDŽ-БДЖ Bcme, Tillig 74754
IMG_7380.jpg

IMG_7377.jpg


CFR WLABmee, Roco 45828 (360/361 Beograd-Bukuresti Nord)
IMG_7383-1.jpg

IMG_7386.jpg

IMG_7385.jpg
 

KAPO

Poznati forumaš
Djed Mraz se vozio sa HŽ-om, :D pa mi je tek sad donio poklon! :D
Prvi na redu je simpatični PIKO OBB Taurus.
Detalji su jako dobri, jedino pantografi bodu u oči. Dosta dobro vozi na analogu. Na DCC dobro i tiho vozi, ali u jednom trenutku prilikom akceleracije dosta trzne.
Za razilku od Hobby Taurusa, ovaj je RAKETA! :)
P1085395.jpg


P1085393.jpg


P1085394.jpg

Sa crvendaćem su došla i dva vagona!
Prvi je SBB teleskopac za modernu teretnu kompoziciju.
P1085397.jpg

I mali ,simpatični OBB vagončić za stariju teretnu kompoziciju.
P1085400.jpg

Ja sam zadovoljan! :)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh