Vitrine, police i ostala mjesta za držanje modela

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Danas u Lidl ponudi vitrina za male željeznice ,
Cijena 75 Euro..
View attachment 109815View attachment 109816
@Dani pitanje??
Jesi ti kuoio ovu vitrinu??
Imas li sliku.. kakva.. je.. koliko je.duboka polica??
Kako zatvara.. moze li ulaziti prasina??
Nasao sam ovde u Hr (nije predaleko od od moje kuce) pa bi kupio sutra 3 komada..
Al nebi se zalijetao :party:
@Mon ako nije @Dani Po forumu zovi ga upitaj.. pa javi.. pomagaj..
Sutra bi ih kupio pa da znam..
 

Dani

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter 2022
@Dani pitanje??
Jesi ti kuoio ovu vitrinu??
Imas li sliku.. kakva.. je.. koliko je.duboka polica??
Kako zatvara.. moze li ulaziti prasina??
Nasao sam ovde u Hr (nije predaleko od od moje kuce) pa bi kupio sutra 3 komada..


Nisam kupio iz razloga sto sam ja sebi pravio malo duze vitrine za ACME setove..
Inace bi sigurno bio kupio 2 vitrine iz Lidla.
One su ti 68x110x20cm (20cm duboka) .



1ea9bc0351a8dc1cbdcf1caf41d440ef70afb4ab.jpg
 

nik

Veteran foruma
@Dani pitanje??
Jesi ti kuoio ovu vitrinu??
Imas li sliku.. kakva.. je.. koliko je.duboka polica??
Kako zatvara.. moze li ulaziti prasina??
Nasao sam ovde u Hr (nije predaleko od od moje kuce) pa bi kupio sutra 3 komada..
Al nebi se zalijetao :party:
@Mon ako nije @Dani Po forumu zovi ga upitaj.. pa javi.. pomagaj..
Sutra bi ih kupio pa da znam..
Kupio je @KAPO ali ju nije još složio. To bi bila OK vitrina za H0 cestovna i vojna vozila. Za H0 kompozicije je prekratka.
IMG_20191212_075617.jpg
Foto: KAPO
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Kupuj Zlaja dok ima još!
Idem kasnije jer izgleda da nova roba dolazi 09.1. a vracaju staru koja je ostala neprodata

Lepo ,mada preferiram pravljenje.Ja sam meni pravio ,staklo se spusta od gore.Mada je sad prazna ceka popunu.Mozda nekom sine ideja a i nije 75 evrica
Polica je ekstra ispala.. :respect:
I ja planiram nesto u tom stlu samo duze za svoje domace kompozicije..
Ono zasto mi ova Lidlova se svidja su fine baglame i staklo..kao i kljucanje.. tako da iako skupa.. ipak vrijedi te novce
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Exstra :palci_gore::palci_gore::palci_gore::palci_gore:

Samo malo upozorenje ostalima koji bi mozda jos kupovali..
Od 4 komada na stanju ja sam.3 uzeo .. 4 i da sam mislio kupiti nebi kupio jer je to paketo bilo izguzvano i satrano..
Jedno paketo mi je bilo sumljivo pa sam ga otvorio..
Ovo me docekalo..
20200105_170134.jpg20200105_170548.jpg

Nakon pocetnog soka ipak se ispostavilo da je samo jedna polica se rasula.. sto je ok.. jer da su vrata ili bocne strane pukle bilo bi katastrofa.. ovako je ok..
Ostale nisam imao kad otvarat skroz jer sam zurio glasati hahahaha.. al koliko vidim sve bi trebalo biti ok.. :)
 

GP 18

Aktivan član
Pozdrav,
Ovolime se godine bavim ovim hobijem a tek sad spazih ovu temu. Iz kog li sam ja filma ispao. Ovo je moj predlog za vitrinu. Ova je dimenzija 110x75x10 i ima 16 redova za odlaganje modela. Moje je rucni rad. napravljenja je od iverice kao osnovnog rama i lesonita od 3mm kao police u kakadi. Na celu su urađeni drveni klizači po kojima klizi pleksiglas i veoma je lagana jer je izbegnuto staklo. Cena ovakve jedne vitrine da je napravite kosta oko 5500-6000din (oko 2500-3000 vam ode na pleksiglas) ali bre me razisljas onjemu kao o staklu da nepukne i da se nerazbije u param parčad.
20181018_184713.jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh