Vojni vlakovi

asalat

Član foruma
Ja na žalost ne :cry: Mada se nikad ne zna ;) Liliput ima dosta toga. Limin "leopold" takođe...
 

NClight

Hybernated
Eh... ja pokušavam nešto nabaviti, nešto prepraviti... i jednoga dana možda i imati poneku vojnu kompoziciju koja paše u Ep2 >:)

Za sada imam jedan set od Arnolda sa vojnim vagonima Ep2, te jednu kompoziciju koja se može provući pod vojni vlak. Za Arnold set mi nedostaje njegovo proširenje... bezobrazno je skupo, na bayu ide preko 150€ za set od 5-6 vagona. >:E:

H0-ovci imaju više izbora... mnogo više... a još kada se pribroji i tržište plastičnih modela u 1:87 u kitu... :mad::

Zar stvarno nitko ne skuplja npr. Roco miniTanks na vagonima, ili Liliputove prekrasne kompozicije :??: :?:
 

niko

Član foruma
Supporter (2016)
pozz ;)

evo nakon dugo lutanja kroz zeljeznicu HO i makete 1/35, vratio se epohi II, periodu 39-45, HO njemacki oklop i vozni park, par slikica zadnjeg nabavljenog;
roco - minitanks
na vagonu je raden dark wash ( prljanje )
opel blitz - temeljna sivi, farban u trobojnu shemu, brown wash i nosaci cerade novo lozeni od bakra
img7236id0.jpg

img7237tg9.jpg

img7238gl0.jpg


najdraze :) liliput panzerspahzug set II ;)
orginal - u planu farbanje
img7242rq9.jpg

img7243zr1.jpg

img7246dc7.jpg


iduce god jos vise slika

SVE NAJ U NOVOJ :palac_gore:
 

niko

Član foruma
Supporter (2016)
pozz ;)

jucer ubodena, jedva cekam da stigne roco BR 80 - 008

80cau1.jpg

80bye2.jpg
 

NClight

Hybernated
E, to je lijep komadić za ranžiranje vojnih kompozicija... da ima takva u N-uuuuuuu :palci_gore: >:)
 

niko

Član foruma
Supporter (2016)
pozz ;)
upravo stigla fleishmann br 56, zivio moj postar :ples2: i carina koju je zaobisla
img6633kw9.jpg


u planu mali zahvat
img7343wy3.jpg

img7344gb4.jpg
 

niko

Član foruma
Supporter (2016)
pozz :)

evo napoko je stigla roco BR 80, danas dosla s carine - jesu mi zveknuli 22% :( :( al se isplatilo ;)
i tri fleishmann vagonceka i 4 kom. roco minitanks elefanta

img7503bg0.jpg

img7507iv3.jpg

img7508my0.jpg

img7509aw8.jpg

img7510ds7.jpg


moram jos dokraja slozit tenkice pa na farbanje, slike za dan-dva
 

niko

Član foruma
Supporter (2016)
tenkove pakira ROCO MINITANKS, proizvodi neka ruska firma KOMO LTD.
sto se tice samog elefanta jako dobro je napravljen cak bolji od nekih modela 1/72 za slaganje
img7517zi1.jpg
img7518ye9.jpg


img7519da8.jpg
img7520fk7.jpg


img7522fv7.jpg


img7523fg1.jpg


;)
 

Bero01

Veteran foruma
:cool: Niko, hvala za vagone, WH Ep II Streckenzug je sastavljen.


Znači, vlak za zaštitu pruge, ili drugih vlakova i objekata na pruzi, period ca 1944g, sastavljen od:
siva BR52 (Gutzold ili Trix) + 12 vagona, za sada, još 2 - 3 (kratka putnička, za jedinice) vagona u planu.
Naoružanje: 4x Flak 1x20mm, 2x Flak 88 mm, 2x reflektor
Pomoćna vozila: 1xSdkfz 251, 1x RSO

Moram nabaviti posade za naoružanje i pratnju vlaka....
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh