Vojni vlakovi

Stanley

Poznati forumaš
Ovi modeli su ''auslauf'' tj. više nisu u proizvodnji, ali ih modellbahnshop.lippe nudi u prodaji pa tko voli neka izvoli.

Fleischmann 522701 - polugusjeničar Sd.Kfz.3 Maultier s PZO topom 37 mm:

hrmFh0f.jpg


Fleischmann 525603 - polugusjeničar Sd.Kfz. 8 i PZO top 8.8 cm Flak:

yFjqKBX.jpg
 

Stanley

Poznati forumaš
Nekoliko noviteta za 2015. godinu.

Roco 76862, plato vagon USATC - US Army Transportation Corps s tenkom M-4 Sherman:

gQlQTOf.jpg


Roco 76863, plato vagon s oklopnim transporterima M-2:

ojJyVLV.jpg


Roco 67428, plato vagon s tenkom Mk IV Churchill:

YrTM0NY.jpg


Fleischmann 526205, otvoreni teretni vagon USATC - US Army Transportation Corps:

hOnHgsh.jpg
 

Domagoj Vu

Aktivan član
... a ja sam ga u povratku iz Litve za Zagreb 8.7.2017 snimio u Botovu. Jer se znaju koji bi modeli prošli za taj vlak? Kakvi su to putnički vagoni? Plavi kombi je Ford Transit a ovaj đzip mi liči na Mercedes G Klasu. Neznam se bas puno u cestovnjake pa nek netko napiše detalje.
Preskočite na 1:30 za vojni vlak.
 

Domagoj Vu

Aktivan član
Sastav je bio ovako:
image.jpg
Plavi Sgnss je od ERR-a (european rail rent) a ovaj idući je vijerovatno od AAE-a a nisam ga ni skužio jer sam čekao obb sa zitaricama tako da je na moje iznadjenje proletio.
U skoli sam pa nemamogu sve napisati tako da sami pronjuskate brojeve i oznake vagona dok se ne vratim kući i pogledam odgovarajuće modele...
 

hyperion

Veteran foruma
Kolega mi preporučio kupnju lokomotive DB V60 za vuću vojnog vlaka. Da li i danas vuku vojne kompozicije?
 

Domagoj Vu

Aktivan član
O btw...
Dakle za taj vlak od PKP-ovih Res vagona bi najbolje prošao Rocov Model. 3 komada a na njega će bit potrebno metnuti pripadajuća vozila.
Roco 66751
image.jpg
Na prva dva će ići cestovnjaci dok će na zadnjem trećem Res vagonu ići nekakav dugački pravokutni predmetod nekog željeza za što uopće ni neznam što bi to moglo biti.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh