Vozni park-Gligi

Gligi

Član foruma
Evo ovde cu vam predstaviti sve modele vozila koje imam u 1/87, nadam se da nije problem sto sam otvorio svoju temu ;) Evo za pocetak najnovijih :)

Setra S 215 HD - Herpa 1/87

IMG_0016-4.jpg


IMG_0018-2.jpg


IMG_0017-2.jpg


Setra S 215 HDH - Herpa 1/87

IMG_0013-4.jpg


IMG_0015-3.jpg


IMG_0014-4.jpg
 

Gligi

Član foruma
Mercedes O 404 - Rietze

IMG_0028-1.jpg


IMG_0029-1.jpg


IMG_0030-1.jpg


Mercedes O 405 - Kembel. . . stavio sam mu kontra retrovizore i ovaj displej sa strane nije najsrecniji, mnogo je sitno i pipljivo. . . ali popravicu :wink:

IMG_0019-3.jpg


IMG_0021-2.jpg


IMG_0020-3.jpg
 

Gligi

Član foruma
MB Actros mp2 megaspace 1858 - Herpa

IMG_0031-1.jpg


IMG_0032-1.jpg


IMG_0033-1.jpg


MB SK eorocab - Herpa

IMG_0034-1.jpg


IMG_0037-1.jpg


IMG_0036-1.jpg


IMG_0038-1.jpg


Mala evolucija, nija bas potpuna. . . ali odprilike je tako to islo :)

IMG_0039-1.jpg


IMG_0040-1.jpg
 

speed2

Član foruma
Odlična kolekcija! Nego, tko je proizvođač ovog Actrosa prve generacije? Čini mi se metalan da je, Italeri ili netko drugi?
 

Gligi

Član foruma
Hvala, posle kacim jos ;) Jeste metalan, proizvodjac je cararama i veoma korektno je odradjen za te pare :)
 

Gligi

Član foruma
MB Actros megaspace, kalup i model isti kao majorette, samo sto ovaj ima retrovozore :?:

actros3.jpg


actros2.jpg


actros.jpg


actros1.jpg
 

Herbie

Član foruma
Svida mi se tvoj vozni park, ali zasto samo prevladavaju Mercedesi od teretnog programa?
Na koji nacin i koliko si platio onog Mercedesa SK od Herpe?
 

Gligi

Član foruma
Herbie kaže:
Svida mi se tvoj vozni park, ali zasto samo prevladavaju Mercedesi od teretnog programa?
Na koji nacin i koliko si platio onog Mercedesa SK od Herpe?

Nisu samo Mercedesi, nego sam njih prve krenuo da kacim. . . ima i drugih :) SK mi je poslao jedan prijatelj iz Nemacke, a placen je 12e ;)
 

Herbie

Član foruma
Sta drugo da velim nego da se ocekuju slike i drugih teretnih vozila, a ne samo Mercedesi :)
 

Herbie

Član foruma
Man F90 od Herpe imam i ja, ali u crvenoj boji :)
Konacno stigli i neki drugi modeli osim Mercedesa :)
 

Wile E Coyote

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Model je Starlinera je lijep, nema kaj, ali moja veelika zamjerka je što nema iscrtane linije spojeva stakala na bokovima. Ovak iz jednog komada plastike izgleda poprilično neuvjerljivo i modelaru koji ne "broji zakovice".
 

Gligi

Član foruma
Jeste, slazem se, to je i moja najveca zamerka. Ali zanimljivo da sam primetio da neki starlineri od Rietze-a imaju te linije, a neki ne. Ja sam imao isti model od AWM-a, on je po meni bolje odradjen spolja, ali je kod Rietze-a unutrasnjost neuporedivo bolja.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh