Vuletove prerade - amaterizam

zdaki

Aktivan član
fino vule :D I uzmi odradi tu hidrauliku, nije tesko. Cevcica od stapica za usi i ona zica za fiksne telefone cuda cine :D
 
A

Anonymous

Guest
zdaki kaže:
fino vule :D I uzmi odradi tu hidrauliku, nije tesko. Cevcica od stapica za usi i ona zica za fiksne telefone cuda cine :D

Ma što će mu kiper, ima on "lopatače". Interesantnije je sa "lopatačima", samo mora nabaviti one figurice stavit im lopate u ruke i na sanduk, pa neka istovaraju. LOL
 

speed2

Član foruma
@vule; lijepo izgledaju! A da li ovaj fort Transit i kamion Mercedes s Pan reklamom postoje uživo ili su iz mašte? Mislim, da li su prometovali, tj. još prometuju negdje po tvojoj okolici?
 

vule

Poznati forumaš
Pan je izmišljen,doduše pivovara je imala takve mercedese prije,dok su dostavljali pivu(podravku)sad to delaju (privatniki)
Transit je postojal,majstor za sve ...a ovga sam ja zmislil za svoj gušt,u principu prerade delam onak iz glave pa kak ispadnu
diorama2280111009.jpg

naša zadruga ,sad posrnula "natura"
diorama2280111014.jpg

Sloga podravska trgovina
 
A

Anonymous

Guest
Bravo majstore. To si "drejal" plastiku ili si odrezal otvore pa nalijepio rešetke iznutra? Već vidim da ti budem moral "vkrasti" ideju, LOL . Samo šteta kaj si "vubil" Milkicu, taman bi dobro sjela med one dve moje Milkice. Nego jesi nabavil lopatače za "baRabu"? >:D:
 

vule

Poznati forumaš
neče nišče delati toga posla si bi bili šoferi......
plastiku sem rezal i iznutra nalepil mrežicu
 

vule

Poznati forumaš
ostalo mi raznih djelova pa sam krenul u izradu nepostoječeg vozila(hibrid:SCANIA,MERCEDES i VOLVO)
vizija je nekog vozila za istraživanja
 

Attachments

  • kamion 007.jpg
    kamion 007.jpg
    265.1 KB · Pregleda: 215
  • kamion 016.jpg
    kamion 016.jpg
    205.6 KB · Pregleda: 215
A

Anonymous

Guest
Divno, jedva cekam kad bude gotov, a i jedan "Paris-Dakar" kamioncic nebi bio na odmet...samo onako, glasno razmisljam :D
 

speed2

Član foruma
@vule: imaš li možda troosovinsku Herpa šasiju viška? Jednu tvoju imam takvu, ali još bi jedna dobro došla.
 

Mon

 
Osoblje foruma
Post maknut zbog krsenja pravila foruma.

[okvir]Na Forumu nije dozvoljeno isticanje, lobiranje, reklamiranje ili pisanje o vjeri, religiji, politici, spolnoj ili drugoj osobnoj/ličnoj opredjeljenosti,
a koja može dovesti ili dovodi do sukoba članova-korisnika.

Nadamo se razumevanju, admini.[/okvir]
 
A

Anonymous

Guest
Baš me zanima što je više smetalo, desni kamion ili lijevi?
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh