Wile E Coyote - moji cestovni modeli

keniki7

Član foruma
Gdje je to slikano ? Čini mi se na nekoj osamljenoj lokaciji u hrvatskom zagorju ! Lijepa diorama !
 

lebic

Član foruma
Supporter (2016)
Da da jedna putuje u Zaprešić ali ne kod koga Thommo ti misliš ali jedna putuje i u Dalmaciju
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Eh, vidim na vijestima da je u županiji krapinsko zagorskoj nestao jedan DAF XF 105 sa SSC kabinom... Da nije to neki iz tvoje ergele, Wile??

:fp::postar::djed:cool_2:

Takve makine treba dobro čuvati od dugoprstića... :spank:

thief_looking_at_crown.gif
daf-xf-105410-view-download-wallpaper-640x480-comments_c615b.jpg
 

Wile E Coyote

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Nije nestao, srećom. Pravovremenom reakcijom i dobrom informacijom na vrijeme je nađen parkiran na jednom kolodvoru gdje je čekao vlak. Srećom nije ukrcan na vlak i vraćen je s perona u garažu...
 

lebic

Član foruma
Supporter (2016)
Ja sam gledao na vjestima Televizije Zaprešić tu reportažu,ali to mi je malo čudno dali je bilo "dugoprstića" ili možda
  • :pivo:
  • :sef:
 

magnum.420ae

Novi član
Ja neki dan vidio ,kad sam čekao na rampi u Zapr. na teretnom cugu isti takav na putu za Ri. Kompa Lebić kuka nema se para a ubo MB 13 17 kipera . Samo da nekrene stopama N.Vidoševića :neznam::zvizdi:

I___zpse8824220.jpg
 

Wile E Coyote

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Ajmo dalje...
APP Cityliner 07.jpg
APP Cityliner druge generacije. Na žalost, putuje iz garaže..

ATR 404.jpg
ATR MB O404 RHD u pretposljednjoj shemi koja je meni daleeeeeko bolja od ovog trenutno minimalističkog sra...a. Ovaj ostaje.

S315.jpg
S315 HD ATR. Ova setra je svoj dom pronašla kod člana foruma Kameni Most

ZGT.jpg
Cityliner iz zlatnog doba Zagrebačkih transporta. Naravno, to se ne prodaje. Ostaje u garaži Veliko Trgovišće, a zahvaljujem Zlayi na pomoći kod prerade ovog modela.
CB Starliner.jpg
Još jedan unikat koji ostaje u kolekciji. I opet, hvala zlaya...

Stubaki.jpg
Po meni prijevoznik s najljepšom grafikom u županiji. Stubaki Prijevoz, Stubičke TopliceSkylineri.jpg
I za kraj, jedan trio Skylinera...
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh