Wile E Coyote - moji cestovni modeli

matko 1302

Član foruma
zasto je drugacija sema na starlineru od cb nego kako je na mojem

kako to da moj strliner i tvoj danijel nemaju istu semu ??

tvoja je neka novija ili ??
 
Last edited by a moderator:

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Ako je u tebe orginalni Rietzeov model onda je to novija shema..
A WEC je napravio sebi stariju shemu Croatia busa.. ako se nevaram takva je kronologija bila..
Mozes li staviti link slike tog svog busa??
 

mr.0

Član foruma
Oba starlinera su autentična, ovaj matkov ima drugačiju šemu zato jer je to bio službeni autobus HNS-a. Croatia bus je imao 3 starlinera, pored ova dva bio je još jedan sive boje.... Taj sivi je imao veliki sudar, i nije nikad popravljen; ovaj kao u Wile-a je prodan jednom privatniku iz Slavonije, a ovaj kao u Matka još uvijek vozi u CB samo je prebojan u crno.
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Dakle Matko sve je kolega u postu iznad pojasnio do detalja..samo jos da se ponovim;
Dakle da nebude zabune jos jednom ti imas TVORNICKI Rietzeov bus a kolega WEC je preardio farbanjem i dekalima bus koji vidis..a oba su postojala ;)
 

Wile E Coyote

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Evo, matko, sve su ti dečki objasnili.
speed, slikao jesam samo da se pripremim k poslu prebacivanja fotki i slanja...
 

SBB-CFF-FFS

Aktivan član
Supporter (2016)
pozdrav coyote, ne znam idu li PP u inbox, slao sam ti ali nema odgovora pa ne znam jel došlo...
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh