Youtube - zanimljive makete, diorame, modeli

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Momci iz Miniverzuma su se dosetili i napravili bicikl dioramu:palci_gore:

P1650305.JPG


Diorama prikazuje deo ispod Budimske tvrdjave. Jako dobra reklama za gradsku maketu koja se lako mobilise po gradu i turistima daje na znanje da je posete.:respect:
 

Tomaa

Član foruma
Nije mi jasno zašto su tračnice tako loše postavljene...na pravcima se vidi kako je sve krivudavo.
 

Martin

Poznati forumaš
To izobličava staklo kabine na lokomotivi
Da, i meni je potpuno nejasno zašto je pruga ovako "loše" postavljena....pretpostavio sam najprije da je možda namjerno, ali, kad se pogledaju spojevi u zavoju, a koji su svi uglavnom "prepigani", taj dojam nestaje....
 

1borna

Veteran foruma
Lijepa maketa malo prije viđena kod pretovara ugljena zaslužila je da ju se bolje pregleda
Snimljena pomalo neobično, ima zanimljivih detalja za pristup "podzemlju"
 

Martin

Poznati forumaš
Maketa je lijuepa, nema što....ja takvu nemam....
Ali, i ovdje je pruga jako loše postavljena....jel to Marklin tako dobar da to sve kvalitetom kompenzira, ili?
 

1borna

Veteran foruma
Ako misliš na snimke iz vlaka onda je to izobličavanje same širokokutne kamere, jer kod snimki iz vana
se ne vidi neko poskakivanje vozila?
Slijedeći video je također vrijedan pažnje jer je uz vlak i jedna ratna luka sa operacijama na pravoj vodi!
 

1borna

Veteran foruma
Pod nazivom Wunderlandians upoznajemo brojne članove ekipe iz Hamburga te njihove radove
za koje su se specijalizirali (uz to i naučimo ponešto)

 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh